26 лютий 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–лютому 2018 року
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані 2018 рік / Прес випуски

 

Про промислове виробництво

в Івано-Франківській області у січні–лютому 2018 року

 

Головне управління статистики інформує. У промисловості області у січні–лютому 2018р. індекс промислової продукції склав 118% (в Україні – 102,8%), що є найвищим показником серед регіонів держави.

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів за підсумками січня–лютого 2018р. одержано приріст промислової продукції на 18,3%, у т.ч. у добуванні сирої нафти та природного газу – на 17%, інших корисних копалин та в розробленні кар’єрів – в 1,7 раза.

Підприємствами переробної промисловості рівень січня–лютого 2017р. перевищено на 46,5%. Найбільший приріст продукції спостерігався у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (у 14 разів), харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (в 1,6 раза). У виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції збільшення склало 26,9%, у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – 15%. У текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів індекс промислової продукції становив 75,6%, у машинобудуванні – 98,6%.

На підприємствах з виробництва, передачі та розподілення електроенергії порівняно з січнем–лютим 2017р. індекс промислової продукції склав 99,7%, у т.ч. у виробництві електроенергії – 95,4%, в розподіленні електроенергії – 126%. Електроенергії вироблено 1852,7 млн.кВт·год, що становить 95,4% січня–лютого минулого року.

 
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області