13 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Вплив полімерів на життєдіяльність людини
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Тлумацьке районне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області / Новини

«Вплив полімерів на

життєдіяльність людини»

 

Широке застосування полімерних і синтетичних матеріалів, з одного боку, приводить до економії природніх ресурсів і росту продуктивності праці, з іншого боку, збільшується можливість впливу на людину шкідливих факторів цих матеріалів.

З метою охорони здоров'я населення допуск полімерних та синтетичних матеріалів проводиться органами і установами санепідслужби на основі позитивної гігієнічної оцінки, яка включає фізико-хімічні, токсикологічні, біологічні і фізіологічні дослідження, з отриманням на даний товар висновку державної санітарно-гігієнічної експертизи. Разом з тим, в конкретних умовах виробництва і застосування полімерних та синтетичних матеріалів можуть мати місце різноманітні порушення, які приводять до виникнення захворювань у людини.

Лікарями лікувально-профілактичних установ при встановленні діагнозу алергічних, гострих респіраторних та інших захворювань береться той факт, що їх причиною може послужити контакт людини з полімерними і синтетичними матеріалами на виробництві і в побуті. При цьому без вияв­лення і усунення шкідливого фактору не досягається належний ефект від лікування.

Почастішали випадки захворювань у людей при носінні окремих видів синтетичного одягу, взуття, при використанні засобів для чистки і миття предметів домашнього користування, косметики.

Застосування у побуті синтетичних миючих засобів, шампунів та інших товарів хімії /фарб, лаків, клеїв/, а також використання синте­тичного одягу, штучної шкіри, галантерейних виробів з полімерних мате­ріалів можуть викликати локальні подразнення шкіри і утворення виразок.

З метою профілактики захворювань, пов'язаних із застосуванням полімерних і синтетичних матеріалів в побуті і на виробництві рекомендовано застосовувати полімерні матеріали, дозволені МОЗ, ви­користовувати натуральні матеріали для оздоблення стін, підлоги в житлових кімнатах, скорочувати насиченість побуту людини полімерними і синтетичними матеріалами. При проведенні будівництва, реконструкції або ремонту лікувально-профілактичних чи інших установ необхідно використовувати полімерні матеріали тільки з числа дозволених для цього органами і установами  санепідслужби.     

                                                           

Лікар із загальної гігієни                                                          Кордис О.Б.
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області