12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Вплив полімерів на життєдіяльність людини
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Тлумацьке районне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області / Новини

«Вплив полімерів на

життєдіяльність людини»

 

Широке застосування полімерних і синтетичних матеріалів, з одного боку, приводить до економії природніх ресурсів і росту продуктивності праці, з іншого боку, збільшується можливість впливу на людину шкідливих факторів цих матеріалів.

З метою охорони здоров'я населення допуск полімерних та синтетичних матеріалів проводиться органами і установами санепідслужби на основі позитивної гігієнічної оцінки, яка включає фізико-хімічні, токсикологічні, біологічні і фізіологічні дослідження, з отриманням на даний товар висновку державної санітарно-гігієнічної експертизи. Разом з тим, в конкретних умовах виробництва і застосування полімерних та синтетичних матеріалів можуть мати місце різноманітні порушення, які приводять до виникнення захворювань у людини.

Лікарями лікувально-профілактичних установ при встановленні діагнозу алергічних, гострих респіраторних та інших захворювань береться той факт, що їх причиною може послужити контакт людини з полімерними і синтетичними матеріалами на виробництві і в побуті. При цьому без вияв­лення і усунення шкідливого фактору не досягається належний ефект від лікування.

Почастішали випадки захворювань у людей при носінні окремих видів синтетичного одягу, взуття, при використанні засобів для чистки і миття предметів домашнього користування, косметики.

Застосування у побуті синтетичних миючих засобів, шампунів та інших товарів хімії /фарб, лаків, клеїв/, а також використання синте­тичного одягу, штучної шкіри, галантерейних виробів з полімерних мате­ріалів можуть викликати локальні подразнення шкіри і утворення виразок.

З метою профілактики захворювань, пов'язаних із застосуванням полімерних і синтетичних матеріалів в побуті і на виробництві рекомендовано застосовувати полімерні матеріали, дозволені МОЗ, ви­користовувати натуральні матеріали для оздоблення стін, підлоги в житлових кімнатах, скорочувати насиченість побуту людини полімерними і синтетичними матеріалами. При проведенні будівництва, реконструкції або ремонту лікувально-профілактичних чи інших установ необхідно використовувати полімерні матеріали тільки з числа дозволених для цього органами і установами  санепідслужби.     

                                                           

Лікар із загальної гігієни                                                          Кордис О.Б.
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області