19 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Застереження системи RASFF: бензо (А) пірен - в кокосовій олії, а не зареєстрований сульфіт - в ліджи
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Тлумацьке районне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області / Новини

Застереження системи RASFF:  бензо (А) пірен -  в кокосовій олії,

а не зареєстрований  сульфіт -  в ліджи

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує споживачів та операторів ринку про те, що до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло одразу декілька  інформаційних повідомлення Системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах RASFF.

 

В одному із них,  від 16.04.2018 року №2018.1028  йдеться про те, що компанією «Heuschen and Schrouff, Oriental Foods Trading B.V.» (Королівство Нідердандів) у зв’язку із виявленням бензо (А) пірена в кокосовій олії, проводиться процедура відкликання харчових продуктів («Coconut oli COCOFRESH jr 250 ml» Art. Nr.:75469 з кінцевою датою споживання включно  до 09.03.2019 та  «Coconut oli COCOFRESH jr 500 ml» Art. Nr.:75469 з кінцевою датою споживання включно  до 09.03.2019).

Згадані продукти експортувались з Королівства Нідерландів в окремі держави-члени Європейського Союзу та до України.

В двох інших повідомленнях Системи RASFF від 07.02.2018 року №2018.0316 та від 16.04.2018 року №2018.0316-fup8 йдеться про виявлення не задекларованого та не зареєстрованого сульфіту в ліджи, що експортується з Південної Африки  (виробництва Lowveld Sugars)  до окремих держав-членів ЄС, і в тому числі  до України.

 

У разі виявлення фактів невідповідностей, просимо повідомляти Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області