7 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Стан весняно-польових робіт на 30.05.2018 року
 На головну / Структурні підрозділи райдержадміністрації / Управління агропромислового розвитку

Стан весняно-польових робіт на 30.05.2018 року

 

         На сьогоднішній день завершується комплекс весняно-польових робіт в господарствах всіх форм власності та особистих селянських господарствах.          

                 Так, по оперативних даних станом на 30.05.2018 року всіма категоріями господарств посіяно 20676 га ярих культур (95,3 % до прогнозу), в тому числі агроформуваннями посіяно 8016 га ярих культур (88,6 % до прогнозу). З них 4287 га ранніх зернових і зернобобових культур (88,1 % до прогнозу), в тому числі агроформуваннями посіяно 367 га ранніх зернових культур. Крім того кукурудзи на зерно всіма категоріями господарств посіяно 3978 га (92,5 % до прогнозу), в тому числі сільськогосподарськими підприємствами  посіяно - 2078 га кукурудзи         (86,5 %), 51 га гречки,  цукровий буряк посіяно на площі 50 га. Також сільськогосподарськими підприємствами  посіяно 3600 га соняшнику, 70 га ярого ріпаку,  23 га льону, 1742 га сої  і 36 га гірчиці. Всіма категоріями господарств посаджено картоплі на площі 3713 га, овочів – 1096 га, в тому числі с/г підприємствами – 13 га картоплі, 6 га овочів.

                Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації вжито вичерпних організаційних заходів для проведення комплексу весняно-польових робіт в повному обсязі та в оптимальні терміни, а також заходи, спрямовані на ефективне використання сільськогосподарських земель.

                Сільськогосподарські підприємства району готуються до проведення жнивної компанії. В жнивній компанії в господарствах усіх форм власності прийме участь 70 зернозбиральних комбайнів, в тому числі в агроформуваннях -  18. Ремонт, технічна наладка зернозбиральної техніки проводиться в майстернях господарств. Керівниками сільськогосподарських підприємств району проводяться організаційні заходи щодо підготовки токів, дезінфекція складських приміщень до прийомки та зберігання зерна нового врожаю.

 
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства
 
21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Нова банкнота 1000 гривень (корисна інформація)
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області