22 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Снятин відзначив 860-річчя від дня заснування
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Тлумацьке районне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області / Новини / Публікації

14-15 липня 2018 року в місті Снятин відбулись святкові заходи  з нагоди  860-річчя  від дня  заснування.

Містян та гостей свята розважали духовий оркестр, троїсті музики,   клоуни та ростові ляльки. Між концертними номерами кращих мистецьких колективів за рішенням виконавчого комітету міської ради було присвоєно звання Почесний громадянин міста, нагороджено  у відповідних номінаціях керівників підприємств, приватних підприємців, мешканців міста, родинні династії, розіграно лотерею з цікавими  призами тощо.

Долучились до організації свята й спеціалісти  Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в області.

Зокрема, в ході підготовки до Дня міста було проведено роз’яснювальний інструктаж для підприємців, які були задіяні в організації громадського харчування на даному заході.

В ході  інструктажу спеціалістами служби було перевірено первинні  документи операторів ринку, наявність у них декларації, сертифікатів  відповідностей та експлуатаційних дозволів, наявність медичних книжок в продавців. Крім того було погоджено асортимент товарів для  реалізації. 

За підсумками  роботи підприємці отримали пам’ятки  про недопущення масових харчових отруєнь, а також перепустки на право торгівлі під час святкування.

 
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області