22 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
 На головну / Тлумацький районний військовий комісаріат

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України

Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні. Солдат на посаді стрільця, що несе службу поза зоною АТО, отримує щомісяця не менше 7610 гривень. Залежно від посади, звання, терміну проходження служби, кваліфікації ця сума збільшується(від 8800 грн. на сержантських посадах, від 10000 грн. на офіцерських посадах). Додаткові щомісячні премії виплачуються військовослужбовцям окремих видів (родів) військ: Високомобільних десантних військ, Сил спецоперацій, корабельному складу ВМС, артилерії, танкістам тощо.

З 2019 року передбачено базовий рівень грошового забезпечення військовослужбовця за контрактом у розмірі не менше 15000 грн. Гідна зарплата від 7 610 гривень

 

Додаткові гарантії

- Гарантоване професійне та кар’єрне зростання;

- Грошова винагорода за укладання першого контракту від 14 096 грн. до 15 858 грн.;

- Додаткова грошова винагорода за виконання завдань в складі ООС від 4500 грн. до 10000 грн.;

- Всебічне речове забезпечення, безкоштовне медичне забезпечення та санаторно-курортне лікування у закладах Міністерства оборони України;

- Забезпечення службовим житлом, виплата грошової компенсації за наймання житла;

- Можливість виходу на пенсію після 25 років служби (з врахуванням цивільного стажу роботи відповідно до законодавства України).

На який термін можна підписати контракт?

на 6 місяцівдля осіб, звільнених з військової служби з березня 2014 року (з початку особливого періоду) по теперішній час, а також для військовослужбовців строкової військової служби та демобілізованих, які відслужили не менше 11 місяців;

на 3 рокидля рядового складу;

від 3 до 5 роківдля сержантського та старшинського складу;

від 2 до 5 роківдля офіцерського складу;

на особливий період.

 

Шестимісячний контракт

Військовослужбовці, що призвані за мобілізацією або на строкову службу та відслужили не менше 11 місяців, а також особи, звільнені з військової служби з березня 2014 року (з початку особливого періоду) по теперішній час, можуть підписати контракт терміном на 6 місяців. Після завершення шестимісячного контракту він може бути продовжений, за бажанням військовослужбовця, на 6 місяців або інші види контракту.

У разі, якщо такий військовослужбовець не захоче продовжувати контракт, він буде гарантовано звільнений без жодних додаткових вимог.

Вимоги та відбір

На службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Вік: від 18 років до 60 років (граничний вік прийняття в особливий період збільшується до 60 років для чоловіків, для жінокдо 50 років).

Відсутність судимості за скоєння тяжких злочинів.

Наявність базової середньої освіти.

Можливість безкоштовно отримати вищу освіту

Після завершення першого контракту (у тому числі 6ти місячного контракту), військовослужбовці, які продовжили строк військової служби за новим контрактом, можуть безкоштовно отримати вищу освіту без відриву від військової служби (заочно).

Усі громадяни України, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, повинні звернутись до військового комісаріату за адресою: м.Тлумач, вул.Винниченка, 1.

За детальною інформацєю звертатися за тел.094-814-14-10, 050-807-00-23, 096-702-81-99
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області