19 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Інформація про проведену роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 9 місяців 2018 року
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) району

 

Інформація

про проведену роботу територіального центру соціального

 обслуговування (надання соціальних послуг) за 9 місяців 2018 року

 

 Впродовж 9 місяців територіальним центром виявлено 1928 та обслужено 1878 особу, які потребують  соціального обслуговування.

Охоплення послугами становить 97%. Соціальний паспорт  громадян, які знаходяться на обслуговуванні переважно складає 87% одинокі непрацездатні громадяни, інваліди. Відповідно це  – 1432 громадян похилого віку та 162 осіб з інвалідністю,в тому числі  94 ветерани війни, 10 членів сімей учасників АТО, 2 внутрішньо переміщені особи, 4 постраждалі в наслідок аварії на ЧАЕС, 165 ветеранів праці.

Впродовж звітного періоду оформлено на обслуговування 35 громадяни похилого віку, знято – 136 громадян. Станом на 01.10.2018 року кількість підопічних на обслуговуванні складала 842 громадян  , у відділенні стаціонарного догляду 27 чол.

Згідно із вимогами Державного стандарту надання соціальних послуг на кожного підопічного оформлено необхідний пакет документів, які переглядаються в міру вимоги Державного стандарту.

Соціальні послуги надаються трьома відділеннями різного напрямку діяльності та трьома структурними підрозділами.

Окрім основних функцій – надання соціальних послуг, а це понад 35 видів, терцентром впродовж 9 місяців 2018 року для підопічних організовано ряд святкових та урочистих заходів, а саме:

 

 

15.02.2018 року

-         «Розколяда» в усіх селах району

09.02.2018 року

-         Заходи  до Дня хворої людини у

с.Живачів

01.03.2018  року

-         «Україна вишиває» в селах Бортники, Нижнів, Остриня, Кутище.

09.03.2018 року

-         до 204 річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка благодійні обіди  в м.Тлумач, селах: Бортники, Надорожна, Антонівка, Гостів, Прибилів

05-06.04.2018 року

-         до Великодніх свят вручено грошову допомогу для 56 малозабезпечених громадян на суму 11200 та продуктові набори для 131 громадянина від орендаторів та підприємців на суму 29020грн;

08-09.05.2018 року

-          до Дня памяті  та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вручено продуктові набори для 11 учасників та ветеранів війни у м.Тлумач

24.08.2018 року

-         До Дня Незалежності України – для 15 одиноких громадян району надано продуктові набори від ТОВ «М’ясодар» та приватного підприємця с.Надорожна п.Н.Старка;

01.10.2018 року

-         До Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в селах: Олещино, Жуків, Підвербці, Вікняни, Нижнів, Королівка, Грушка, Хотимир, Пужники для 55 одиноких громадян організовано солодкі столи та продуктові набори.

 

Одночасно у територіальному центрі впроваджено інноваційні форми надання соціальних послуг, а саме: мобільним соціальним офісом обслужено та надано різного роду інформацій 157 особам, університетом ІІІ віку обслужено 35 громадян, пунктом прокату надано технічних ортопедичних засобів для 67 жителів району.

Майстрами терцентру (майстром з ремонту взуття, електропобутової техніки, радіоапаратури, ремонту будинків) обслужено та надано послуги 436 одиноким пенсіонерам району.

У відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян у с.Петрів станом на 01.10.2018 року обслужено 30 громадян похилого віку, із них 19 лежачо-хворих. Середня вартість  проживання у відділенні за 9 місяців 2018 року становить 5775 грн.

Для мешканців відділення працівниками організовуються святкові заходи, так 08.07.2018 року з святковим концертом та смачними гостинцями завітав місцевий народний аматорський молодіжний фольклорно-етнографічний гурт "Дністрові дзвони".

01.07.2018року  у відділенні відбувся святковий концерт, який подарували мешканцям відділення учасники аматорського колективу с.Бортники.

01.10.2018 року до відзначення Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана організовано святковий концерт учнями місцевої школи . Запрошені перший заступник голови РДА та начальник управління праці  вручили мешканцям відділення цінні подарунки та солодощі.

Також до відділення навідуються з гостинцями знайомі та родичі підопічних, релігійні організації, інші волонтери із солодощами та приємними словами.

Впродовж 9 місяців 2018 року  до відділення влаштовано на постійне проживанн 5 малозабезпечених жителів нашого району.

Одночасно територіальним центром надаються платні соціальні послуги. Так, станом на 9 місяців 2018 року такі послуги отримали 129 громадянина, на загальну суму 130,4 тис.грн.

На протязі 9 місяців проводились перевірки діяльності територіального центру: проводились щоквартальні планові перевірки фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності по страхових коштах Фонду соцстраху з тимчасової втрати працездатності. Зауважень щодо роботи комісії по соціальному страхуванню терцентру немає.

 

·   проводились щоквартальні перевірки ПФУ в Івано-Франківській області на предмет звірки документального та фактичного підтвердження виду, обсягу, операцій та розрахунків з територіальним центром. Заборгованість відсутня.

 

·  18-20.06.2018 року управлінням  Держпраці в Івано-Франківській області проведено перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці та експлуатації газового господарства .

Всі зауваження викладені в акті перевірки ..

 

·  18-22.06.2018 року Департаментом соціальної політики ОДА проведено перевірку дотримання умов проживання у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання одиноких громадян в с. Петрів.

 

 

Щодо плану роботи на ІV квартал 2018 року:

1.  Провести засідання постійно діючої комісії з розгляду заяв самотньо-проживаючих громадян про взяття їх на обслуговування та звільнення від плати за надання соціальних послуг.

                                                     По мірі поступлення заяв.

 

Провести святкові заходи, приурочені Дню ветерана та Дню людини похилого віку в селах: Грушка, Королівка, Вікняни, Гринівці, Жуків, Пужники, Хотимир.

01.10.2018р.

Провести святкові заходи з нагоди святкування Дня працівників соціальної сфери.

02.11.2018р.

До вшанування Міжнародного дня людей з інвалідністю провести заходи для підопічних у селах: Колінці, Братишів, Тарасівка, Нижнів, Підвербці та для мешканців відділення стаціонарного догляду для одиноких непрацездатних громадян у с.Петрів.

03.12.2018р.

 
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області