16 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Держпродспоживслужба Івано-Франківщини попередила необґрунтоване фінансування з бюджету на послуги теплопостачання в розмірі 280,0 тис. грн.
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Тлумацьке районне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області / Новини / Публікації

До Головного управління Держпродспоживслужби  в Івано-Франківській області  звернувся суб’єкт господарювання, що  надає послуги  теплопостачання   бюджетній установі (лікарня)  щодо  перевірки планових розрахункових  тарифів на послуги теплопостачання. Перевірку проведено на предмет дотримання вимог  формування  цін/тарифів на виробництво теплової енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету суб’єктом господарювання, що  здійснює її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії.

В ході проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) встановлено  порушення  державної дисципліни цін.

Підприємство  отримало ліцензію на право провадження  господарської діяльності з виробництва теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

Відповідно до вимого п.4  статті 20  Закону України 2633-IV, «Про теплопостачання» тарифи на теплову енергію для суб’єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення встановлюються на рівні 90 відсотків діючого для суб’єкта господарювання тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів.

Таким  чином, враховуючи  вимоги ст.20 вищезазначеного ЗУ «Про  теплопостачання»,  вартість  1гкал теплової енергії для суб’єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії,  становитиме  1588,89 грн. без ПДВ. Підприємство  подало  плановий  розрахунок  тарифу,  де  вартість 1 Гкал становить 1988,90 грн.,  що  на  400,01 грн. більше.

В результаті здійснення позапланового заходу  попереджено зменшення фінансування з бюджету (оскільки  тариф розраховувався для опалення лікарні, що  фінансується з державного бюджету) в  розмірі 280,0 тис. грн. 

Суб’єкту  господарювання надано  припис щодо  усунення порушення державної  дисципліни цін  та повідомлено  орган місцевого  самоврядування, який  встановлює  тариф на послуги  теплопостачання про  результати  здійснення позапланового заходу  державного (нагляду).
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області