13 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації
 На головну / Громадська рада при райдержадміністрації / Засідання Громадської ради

Відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації

 

У середу, 30 січня, у малій залі адміністративного будинку органів влади району відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації, яке провела її голова Оксана Смижук. Участь у засіданні взяв перший заступник голови райдержадміністрації Микола Присяжнюк та перший заступник голови громадської ради при обласній державній адміністрації Михайло Присяжнюк.

На розгляд громадської ради цього разу були винесено питання дообрання членів до складу громадської ради при районній державній адміністрації, затвердження Регламенту громадської ради, затвердження Положення, та питання делегування членів громадської ради до складу обласної громадської ради «Прикарпаття».

Михайло Присяжнюк, повідомив присутнім, що 26 січня в облдержадміністрації пройшов перший Івано-Франківський обласний форум громадських рад на тему «Громадські ради як інституції взаємодії влади та громади: сучасний стан та шляхи вдосконалення їх функціонування». Під час форуму була підписана Угода про співпрацю для сприяння розвитку громадянського суспільства між громадськими радами Прикарпаття. Також він розповів про основні розглянуті теми на цьому засіданні.

У ході роботи, присутніми було дообрано нових членів до ради та коротко озвучені їх програми. Окрім цього делеговано 2 представників Тлумаччини  представлятимуть наш район в обласній громадські раді. Також були вирішені інші організаційні питання.

Засідання Громадської ради було проведено у формі ефективного, конструктивного  і  дієвого діалогу.

 

Довідково: Громадська рада є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, а серед головних функцій, які вона виконує, є забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю та врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області