12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Проведено обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах
 На головну / РЦСССДМ

Проведено  обстеження  сімей, які опинилися   в   складних  життєвих обставинах

 

         30 січня спеціалістами  районного   центру  соціальних  служб  для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах  дітей  районної  державної  адміністрації     та  старшим  інспектором   ювенальної   превенції  Тлумацького  відділення  поліції   ГУНП   в Івано-Франківській  області  Вікторією  Баранюк  в  селах  Яківка, Грушка, с.Обертин,   проведено  обстеження  3-х   сімей, які опинилися   в   складних  життєвих обставинах. В  ході  обстеження встановлено, що в сімях  не створені належні  санітарно-гігієнічні умови проживання, батьки  не  виконують  свої  батьківські  обовязки  та зловживають спиртними напоями, кошти  отримані  від  управління соціального захисту населення  використовують  не за призначенням.  

З  батьками  проведена  профілактична   робота  щодо    забезпечення  належних умов для виховання та розвитку  дітей,  раціонального використання коштів.  Наголошено на проблемах, що спричинили   складні життєві обставини у сімях, а саме - відсутність ведення здорового способу життя батьками (вживання алкоголю та паління).

    Також  обстежено  та складено оцінки  потреб  3-х сімей,  діти яких навчаються в Тлумацькій  спеціальній  школі-інтернат та 2-х, де є діти з інвалідністю. Метою візитів у такі родини  було  обстеження  умов  проживання  біологічних сімей, в яке середовище повернуться  діти  в рамках плану трансформації інтернатних закладів та відповідно до рекомендацій Міністерства соціальної політики.

       З  метою  недопущення  насильства  та  попередження  раннього соціального сирітства батькам роз’яснено  норми  чинного  законодавства  щодо  батьківських обов’язків, виховання  і  розвитку дітей, адміністративної, та  кримінальної  відповідальності    за  неналежне  виконання  своїх обов’язків.  .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

 

 
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області