17 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Важлива інформація
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Тлумацьке відділення Тисменицької оДПІ головного управління Міністерства доходів України / Податкове законодавство / 2019

 ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

 

Нарахування єдиного внеску фізичними особами-підприємцями

 з 1 січня 2019 року

 

Фахівці фіскальної служби нагадують, що з 01 січня 2019 року вступив у дію Закон України від 23.11.2018 р. № 2628-VIII «Про внесення змін  до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

 

 Зокрема, у новій редакції викладено частину тринадцяту статті 8  Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (надалі - Закон).

 

 Згідно неї, єдиний внесок для підприємств, установ і організацій та фізичних осіб-підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, в яких працюють особи з інвалідністю, встановлюється у розмірі 8,41% визначеної пунктом 1 частини першої статті 7 цього Закону бази нарахування єдиного внеску для працюючих осіб з інвалідністю. 

 

 Отже, фізичні особи - підприємці на заробітну плату працівників - осіб з інвалідністю нараховують єдиний внесок за ставкою 8,41%.

 

 Підприємства всеукраїнських громадських організацій інвалідів, зокрема товариств УТОГ і УТОС нараховують та сплачують єдиний внесок за ставкою 5,3%.

 

 Звільняються від сплати єдиного внеску особи які є інвалідами або досягли віку, встановленого ст. 26 Закону України від 09.07.2003 року

 

 № 1058-IV «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» (зі змінами та доповненнями), та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу (незалежно від виду пенсії).

 

Новий сервіс Електронного кабінету: Автозаповнення платіжних доручень для сплати податків фізичними особами

 

В Електронному кабінеті для фізичних осіб реалізовано автоматичне заповнення основних реквізитів платіжного доручення на підставі облікових даних платника, відомостей щодо рахунків для зарахування платежів до бюджетів.

 

Цей сервіс надає можливість платникам податків (фізичним особам):

 

- скоротити час при заповненні платіжних документів;

 

- мінімізувати помилки при заповненні;

 

- сплатити податки.

 

Для користування електронним сервісом необхідно в меню Стан розрахунків з бюджетом приватної частини Електронного кабінету обрати один з податків (платежів) та вибрати одну із платіжних систем.

 

Після переходу на сайт платіжної системи платнику достатньо вказати суму платежу та підтвердити операцію.

 

Звертаємо увагу, оплата рахунків платником здійснюється з використанням платіжної карти клієнта банку, інші реквізити заповнюються автоматично.

 

Додатково повідомляємо, що у разі виникнення питань щодо користування Електронним кабінетом, платники податків мають можливість звернутися до ДФС за телефоном: 0 800 501 007.

 

Залишилося 17 дні до закінчення пільгового періоду

 

 

Пільговий режим оформлення

 

транспортних засобів на іноземній реєстрації закінчується

 

22 лютого 2019 року

  

 

 В усіх випадках разом з митною декларацією (оформлюється митним брокером) на транспортний засіб, що декларується в режим імпорту (вільний обіг), подаються такі основні документи:

 

 -реєстраційні (технічні) документи на транспортний засіб (як правило, це технічний паспорт);

 

 -документи, що підтверджують право власності особи на транспортний засіб (як правило, це договір купівлі-продажу) або право ним розпоряджатися та декларувати (як правило, це доручення);

 

 -рахунок-фактуру (інвойс) або інший документ, який визначає вартість товару (можливо, це буде один і той же документ, що підтверджує право власності);

 

 -документ, що підтверджує відповідність екологічним нормам Євро-2, або вище.

 

 Транспортний засіб повинен бути знятий з реєстраційного обліку.
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області