3 березень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
В Держпродспоживслужбі ухвалено нову редакцію Методичних рекомендацій щодо профілактичного карантинування тварин для подальшого переміщення
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Тлумацьке районне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області / Новини / Публікації

Науково-методична рада Держпродспоживслужби ухвалила нову редакцію Методичних рекомендацій щодо профілактичного карантинування тварин для подальшого переміщення з урахуванням пропозицій профільних асоціацій.

Зміни внесені до пунктів 3.9 та 6.4:

3.9. Переміщення ВРХ, ДРХ, коней та свиней до 2-х місячного віку допускається без проведення карантинування та лабораторних досліджень за умови епізоотичного благополуччя господарства та адміністративної території району, 100 % виконання плану протиепізоотичних заходів (діагностичних досліджень та профілактичних обробок).

При цьому під час видачі супровідних ветеринарних документів враховуються результати діагностичних досліджень та профілактичних обробок маточного поголів’я.

Карантинування тварин всіх вікових груп в господарстві отримувачі є обов’язковим.

6.4. При карантинуванні коней, крім спортивних (спортивні коні – тварини, що мають міжнародний або український спортивний паспорт коня), проводять:

- обов’язкові діагностичні дослідження на парувальну хворобу, грип коней (якщо не щеплені), ІНАН, сап та лептоспіроз;

- профілактичну дегельмінтизацію;

- обробку проти ектопаразитів;

- не пізніше ніж за 20 днів до відправлення тварин вакцинують проти сибірки (якщо вони не були щеплені за 6 місяців до відправлення).

Спортивні коні при переміщенні на змагання в межах України, мають бути досліджені один раз на рік на сап, ІНАН, парувальну хворобу, лептоспіроз та щеплені проти сибірки та грипу коней (один раз на рік), про що має бути відмітка в спортивному паспорті коня.
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області