12 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–серпні 2019 року
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані 2019 рік / Вересень

Головне управління статистики інформує. У січні–серпні 2019р. індекс промислової продукції в області склав 96,6% (в Україні – 100,1%).

На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно із січнем–серпнем 2018р. індекс промислової продукції становив 102,9%, переробної – 93,5%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 93,9%.

Збільшення випуску продукції проти січня–серпня 2018р. одержано у виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції на 5,7%, напоїв – на 5,2%, у добуванні сирої нафти та природного газу – на 3,4%, машинобудуванні – на 2,1%, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 0,7%. Разом з тим спостерігалося зменшення випуску продукції у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 29,6%), виробництві харчових продуктів (на 18,2%), виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 17,3%), у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 16,8%), виробництві, передачі та розподіленні електроенергії (на 5,5%), виробництві гумових і пластмасових виробів (на 5%).
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області