6 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–серпні 2019 року
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані 2019 рік / Вересень

Головне управління статистики інформує. У січні–серпні 2019р. індекс промислової продукції в області склав 96,6% (в Україні – 100,1%).

На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно із січнем–серпнем 2018р. індекс промислової продукції становив 102,9%, переробної – 93,5%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 93,9%.

Збільшення випуску продукції проти січня–серпня 2018р. одержано у виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції на 5,7%, напоїв – на 5,2%, у добуванні сирої нафти та природного газу – на 3,4%, машинобудуванні – на 2,1%, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 0,7%. Разом з тим спостерігалося зменшення випуску продукції у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 29,6%), виробництві харчових продуктів (на 18,2%), виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 17,3%), у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 16,8%), виробництві, передачі та розподіленні електроенергії (на 5,5%), виробництві гумових і пластмасових виробів (на 5%).
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства
 
21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Нова банкнота 1000 гривень (корисна інформація)
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області