12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Про роботу центру надання адміністративних послуг відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014р. №523-р, відповідних розпоряджень обласної і районної державних адміністрацій
 На головну / Центр надання адміністративних послуг

Про роботу центру надання адміністративних

послуг відповідно до розпорядження Кабінету

Міністрів України  від 16.05.2014р.  №523-р,

відповідних розпоряджень обласної і

районної державних адміністрацій

 

                 Центром  надання адміністративних послуг Тлумацької районної державної адміністрації  за     2019 рік прийнято від суб’єктів звернень 13367  заяв. За результатами розгляду суб’єктами надання адміністративних послуг видано 481 відмова  у наданні послуг та видано 12886 результатів  адміністративних послуг. Серед прийнятих заяв для надання адмінпослуг:

 

Назва суб’єктів  надання адмінпослуг

Кількість прийнятих заяв

Надано відмов

Надано результати

Примітка

Управління соціального захисту населення

9961

173

9788

 

Управління Держгеокадастру

2855

307

2548

 

Відділу містобудування та архітектури

225

1

224

 

ДСНС

0

0

0

 

Головне територіальне управління МЮУ

3

0

3

 

Обласного управління  лісового та мисливського господарства

9

0

9

 

Юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 

313

0

313

 

Управління Держпродспоживслужби

1

0

1

 

Разом

13367

481

12886

 

 

     За  2019 рік  надано  6543 консультацій  з питань одержання адміністративних послуг.

     Організація надання адміністративних послуг у Центрі здійснюється трьома адміністраторами.  Адміністратори Центру забезпечують надання адміністративних послуг шляхом взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

      Популярні послуги за якими звертаються до Центру :  призначення житлових субсидій для відшкодування витрат на виплату житлово – комунальних послуг та придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;   реєстрація земельних ділянок та надання витягів із Державного земельного кадастру; державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням; державна реєстрація фізичної особи-підприємця; надання державної допомоги при народженні дитини; компенсаційна виплата фізичній особі  яка надає соціальні послуги; надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям; допомога на дітей одиноким матерям; довідку про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання); витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку.

            Станом на 01 січня 2020 року у Переліку адміністративних послуг було 124 адміністративні послуги. Розпорядженням №116 від 28.02.2018 року внесено зміни, у зв’язку з необхідністю надання адмінпослуг соціального характеру, тому на даний час є 161 адмінпослуга.  ЦНАП надає  17 адмінпослуг Держгеокадастру, 4 – відділу містобудування та архітектури, 13- Мін’юсту по державній реєстрації  громадських об’єднань, 1 – управління ДСНС, 1 - управління лісового та мисливського господарства, 39- управління соціального захисту населення, 7-  управління Держпродспоживслужби, 18 -   реєстрації бізнесу юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;  всього 100 послуг.

           Інформація про послуги розміщена на веб-сайті Тлумацької райдержадміністрації та на інформаційних стендах у приміщенні центру надання адміністративних послуг.

         

 

 

     

Адміністратор  ЦНАП                                                                          Т. Телепчук

 

 
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області