13 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Громадянам консультаційна допомога, державі – своєчасно сплачений податок
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади

          В Тлумацькому районі  набирає обертів кампанія декларування доходів, отриманих в минулому році. Інтерв’ю на цю тему дав нашому кореспондентові начальник ДПІ.

Нині державною податковою службою змінено стратегію взаємовідносин з платниками податків. Наш орієнтир – „Податкова та платник податків – партнери, стосунки яких будуються на взаємоповазі та взаємодопомозі”. Як і раніше, у центрі уваги сьогодні платник податків – клієнт, який потребує поважного ставлення та якісного обслуговування.

В цьому році платники податків та працівники державної податкової служби працюють в умовах дії Податкового кодексу України, однак, цьогорічна кампанія декларування доходів не має суттєвих відмінностей від попередніх років.Так як декларація про майновий стан і доходи подається за наслідками 2010 року, то при поданні декларації враховуються норми Закону "Про податок з доходів фізичних осіб".

    Водночас нагадую, що обов’язково подати декларацію повинні громадяни, які отримували доходи, з яких не утримувався податок, а саме: доходи не від податкових агентів; від надання майна в оренду фізичним особам; доходи, отримані від фізичних осіб, які не є суб’єктами підприємницької діяльності; у вигляді спадщини та подарунків;  іноземні доходи; благодійну допомогу; доходи у вигляді виграшів у недержавну лотерею,  та інші доходи, які не були оподатковані протягом року.

       Як і у попередні роки, громадяни також мають право подати декларацію з метою одержання податкового кредиту (в Податковому кодексі – це визначено терміном "податкова знижка"). До найбільш поширених витрат, які можуть бути включені до складу податкового кредиту, відносяться витрати з оплати коштів на користь закладів освіти для компенсації вартості навчання, частина суми процентів за іпотечним житловим кредитом, витрат платника податку на сплату страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя та недержавного пенсійного страхування.

        На час декларування доходів громадян в податковій інспекції створено відповідні умови: встановлені графіки роботи з подовженим робочим часом та у вихідні дні, проводяться сеанси телефонного зв’язку "гаряча лінія", надаються консультації та практична допомога у заповненні декларації.

Кожен із тих, хто зобов’язаний або має право подавати декларацію про доходи і майновий стан, може безкоштовно отримати консультацію щодо заповнення декларації в Інформаційно-довідковому департаменті ДПС зі стаціонарних телефонів з 8.00 до 20.00 (крім суботи та неділі) за телефоном: 0-800-501-007 та за телефонами ДПІ 2-19-21, 2-15-66.

          (Матеріали проведеної зустрічі опубліковано в районній газеті «Злагода» №11 від 12.03.2011р.)
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області