7 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
6.12.2019 | Вітання

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальною громадою, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Сердечно бажаємо усім, хто працює на благо громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя!

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у мирне майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги, впевненості у майбутньому, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя!

 

З повагою

 

Перший заступник голови районної державної адміністрацїї

Микола Присяжнюк

 

Голова

районної ради Василь Двояк

6.12.2019 | Актуально

На засіданні постійної комісії обласної ради обговорили питання реформування медичної галузі

 

5 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики. Найперше та найбільш гостре питанням, яке розглянули учасники засідання, стосувалося невиплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я області.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/na-zasidanni-postijnoyi-komisiyi-oblasnoyi-radi-obgovorili-pitannya-reformuvannya-medichnoyi-galuzi

6.12.2019 | Актуально

Проведено урок «Протидія домашньому насильству»

 

5 грудня фахівцем Тлумацького бюро правової допомоги Івано-Франківського МЦ з надання БВПД Ольгою Гушпит спільно з провідним спеціалістом Тлумацького РВ ДВС ГТУЮ в Івано-Франківській області Наталіяєю Худицькою проведено тематичний урок  «Протидія домашньому насильству» для учнів 8-Б класу Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час уроку дітей ознайомили з поняттям та формою домашнього насильства.

Учням розповіли про те, які існують спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству, як отримати допомогу та захист від суб`єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Також присутнім надали інформацію як отримати юридичну допомогу через систему органів безоплатної правової допомоги.

Проінформованим особам надано інформаційні матеріали на відповідну правову тематику та контактними даними бюро.

Крім того, в Україні діє всеукраїнська «гаряча лінія»  для захисту прав дітей, яка діє за номером 116111 або 0 800 500 225

Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги:

0-800-213-103 (цілодобово, у межах України – безкоштовно).

6.12.2019 | Вітання

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України

 

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Служба в лавах Української армії для вас не просто професія, це - найвища честь, покликання.

Українська історія зберігає в своїх глибинах яскраві свідчення героїзму та красномовні приклади вірності військовій присязі.

Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах. І сьогодні солдати й офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, боронячи честь і свободу рідної землі, стоячи зі зброєю в руках на сторожі України, проливаючи кров за нашу незалежність та ціною свого життя зупиняють агресора.

Щиро вдячні всім, хто сьогодні несе службу в Збройних Силах України, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Віримо, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійними гарантами суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Потужна армія - це запорука сильної і процвітаючої країни.

Тож бажаємо вам сили, наснаги, міцного здоров’я, мирного неба та щасливого життя. Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

 

З повагою

 

Перший заступник голови районної державної адміністрацїї

Микола Присяжнюк

 

Голова

районної ради Василь Двояк

6.12.2019 | Актуально

За 11 місяців 2019 року туристичний збір на Прикарпатті становить близько 6 мільйонів гривень

 

Як повідомили в управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації, туристичний збір Івано-Франківської області за 11 місяців цього року становить 5,9 млн гривень, або 162% минулорічного показника.

Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/za-11-misyaciv-2019-roku-turistichnij-zbir-na-prikarpatti-stanovit-blizko-6-miljoniv-griven

6.12.2019 | Навчання

 

Держслужбовцям Тлумацької райдержадміністрації проведено короткостроковий семінар з питань запобігання і протидії корупції

У четвер, 6 грудня, року викладачі  Інституту  гуманітарної  підготовки державного управління Національного технічного університету нафти і газу  провели короткостроковий семінар з питань запобігання і протидії корупції  держслужбовцям  Тлумацької райдержадміністрації. У семінарі взяли участь: Дзвінчук Дмитро Іванович – професор, декан факультету технічного перекладу та документознавства, керівник тематичного семінару, Баран Марія Петрівна – доцент кафедри публічного управління та адміністрування, та інші викладачі даного закладу.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/98726.htm

6.12.2019 | Актуально

ОлексійГончарук: Замість інтернатів як пережитку радянської системи ми створимо якісні умови для розвитку дітей-сиріт

 

Діти мають виховуватися у сім’ях. А інтернати, що залишилися у спадок ще з радянських часів, – будуть реформовані за європейськими стандартами. Про це сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на першому розширеному засіданні Координаційної ради з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/oleksij-goncharuk-zamist-internativ-yak-perezhitku-radyanskoyi-sistemi-mi-stvorimo-yakisni-umovi-dlya-rozvitku-ditej-sirit

5.12.2019 | Актуально

Відбулися урочисті заходи до Дня Збройних сил України

 

Сьогодні в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних сил України. Розпочалися заходи зі вшанування героїв святковим концертом для військовослужбовців, ветеранів, молодих ліцеїстів та курсантів.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/vidbulisya-urochisti-zahodi-do-dnya-zbrojnih-sil-ukrayini

5.12.2019 | Актуально

Скільки коштів інвестували в Прикарпаття з початку року

 

У січні-вересні 2019 року підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерелmфінансування освоєно 5831,4 млн грн капітальних інвестицій, що на 3,3% менше від обсягу січня-вересня 2018 року. У розрахунку на одну особу населення обсяг капітальних інвестицій склав 4248,3 грн. Такі відомості надало головне управління статистики в області.

Cеред регіонів держави за обсягом освоєних капітальних інвестицій Івано-Франківщина посіла 17 місце, у розрахунку на одну особу населення – 20 місце.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/skilki-koshtiv-investuvali-v-prikarpattya-z-pochatku-roku

5.12.2019 | Актуально

Укрпошта забезпечить доставку пенсій та субсидій у 2020 році

 

Уряд встановив новий тариф на послугу з виплати і доставки пенсій та грошових допомог. Рішення було ухвалено на засіданні Кабінету міністрів України 4 грудня. З 1 січня 2020 року вартість послуги у місті становитиме 1,15% від суми відповідної виплати, у селі та селищі міського типу – 2,3%.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/ukrposhta-zabezpechit-dostavku-pensij-ta-subsidij-u-2020-roci


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства
 
21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Нова банкнота 1000 гривень (корисна інформація)
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області