19 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
18.11.2019 | Актуально

Денис Шмигаль доручив провести навчання у сфері публічних закупівель для місцевих посадовців

 

Про основні показники діяльності обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, захист конкуренції у підприємницькій діяльності, у сфері публічних закупівель доповідали на сьогоднішній онлайн-нараді облдержадміністрації. Йшлося про виявлені попередження та недопущення антикорупційних дій органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, адміністративно-господарського управління та контролю.

Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-doruchiv-provesti-navchannya-u-sferi-publichnih-zakupivel-dlya-miscevih-posadovciv

18.11.2019 | Актуально

Платники Прикарпаття сплатили до бюджету понад 525 млн грн плати за землю

 

З початку 2019 року до місцевих бюджетів Прикарпаття платники податків сплатили 525,4 млн грн плати за землю та орендної плати. Надходження плати за землю від юридичних осіб склали 196,5 млн грн, від фізичних осіб – 24,9 млн гривень. Орендної плати надійшло до бюджету 259,7 млн грн від юридичних осіб та 44,3 млн грн сплачено фізичними особами. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/platniki-prikarpattya-splatili-do-byudzhetu-ponad-525-mln-grn-plati-za-zemlyu

18.11.2019 | Культура

Відбувся концерт «Таланти твої, мій Нижнів» 

 

 

Кажуть, що талант завжди родом із дитинства. І що кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. До когось це приходить вже в дитячому віці, отже завдання батьків, вчителів та культпрацівників – допомогти дитині розвинути свій дар, скористатися своєю унікальністю з користю для себе та оточуючих.

З цією метою 17 листопада 2019р в  НД с.Нижнів  відбувся концерт «Таланти твої, мій Нижнів» за участю обдарованої сільської молоді та дітей. Протягом 2-х годин глядачі мали змогу насолоджуватись веселими мелодіями українських музик, чарівними українськими піснями та запальними танцями. Глядачі щирими оплесками підтримували юних артистів-аматорів. Сільський голова Леся Ковалюк після закінчення програми вручила всім учасникам солодкі подарунки, начальник відділу культури Галина Петрунько подякувала організаторам та батькам в сприянні розвитку юних талантів, а учасникам побажала творчої наснаги і натхнення, однодумців у творчих пошуках, завзятості й сміливості у своїх прагненнях. 

 Дивлячись на нашу прекрасну юнь вкотре переконуємось, що Україна дійсно має майбутнє, адже у нас є такі прекрасні паростки надії. 

18.11.2019 | Актуально

Шановні журналісти!

 

Протягом 21-22.11.2019 Івано-Франківським обласним центром зайнятості спільно з Департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, Університетом Короля Данила буде проведено молодіжний форум «Живи та працюй в Україні» для учнівської та студентської молоді на базі Університету Короля Данила за адресою: вул. Є.Коновальця, 35, м.Івано-Франківськ.

Мета двохденного форуму – всебічне ознайомлення школярів зі світом професій для формування позитивного ставлення до різних напрямків навчання, розкриття творчого потенціалу, виявлення схильностей і здібностей до певних видів професійної діяльності, сприяння у виборі професійного майбутнього та інформування студентської молоді про сучасні вимоги ринку праці, вільні вакантні посади, формування навичок пошуку роботи, сприяння розвитку підприємницької ініціативи та активної життєвої позиції.

21.11.2019 з 14.00 до 16.00 год. для студентської молоді планується проведення ярмарку вакансій, ділової гри у формі нетворкінгу, профвідбіру на замовлення роботодавців, тестування Soft Skills.

22.11.2019 з 12.00 до 14.00 год. для школярів планується представлення локацій навчальних закладів та роботодавців, які супроводжуватимуться проведенням майстер-класів, майданчики вільної дискусії, проходження профдіагностичного тестування, участь у фотоконкурсі, квест-грі «Країною професій», онлайн опитуванні на найкращу локацію.

 

Просимо акредитуватись до  16:00  20 листопада 2019 року  за телефоном (0342) 75 56 14 або 0977030730.

18.11.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Спортивна галузь Прикарпаття потребує особливої підтримки

 

«Сьогодні необхідно підтримувати спортивну галузь, - зазначив Денис Шмигаль під час виїзного засідання 32-ої сесії обласної ради, що відбулося на Яремчанщині. - Спортивна база у Ворохті унікальна, але потребує уваги влади.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-sportivna-galuz-prikarpattya-potrebuye-osoblivoyi-pidtrimki

15.11.2019 | Вітання

Шановні працівники агроформувань та

фермерських господарств  району!

 

Прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди вашого професійного свята - Дня працівника сільського господарства!

Це свято усіх, хто з душею та любов’ю в серці вирощує хліб, овочеві та фруктові культури, займається тваринництвом, переробкою продукції. Завдяки вашій хазяйновитості, зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Бажаємо усім аграріям міцного здоров’я і радості. Хай щедра осінь обдарує своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

Низький уклін вам за хліб на столах, самовіддану працю і вірність обраній справі!

 

З повагою

 

Перший заступник голови районної державної адміністрацїї

Микола Присяжнюк

 

Голова

районної ради Василь Двояк

15.11.2019 | Вітання

Шановні студенти Тлумаччини!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня студента, яке щорічно в Україні відзначається 17 листопада.

Найвеселіші і найпрекрасніші часи в житті кожної людини - це студентські роки. Вони сповнені новими звершеннями, поривами і сподіваннями. У цей період ви стаєте на перший щабель становлення вас як професіоналів, вчитесь самостійно приймати рішення, дорослішаєте.

Вітаючи вас із святом бажаємо, щоб навчання давалося легко, всі дні у вашому житті були сонячними, наповненими радістю й успіхами, спогади про студентські роки - яскравими і барвистими, а дружба зі студентської лави - найвірнішою та міцною.

 

З повагою

 

Перший заступник голови районної державної адміністрацїї

Микола Присяжнюк

 

Голова

районної ради Василь Двояк

 

15.11.2019 | Актуально

 

Проведено профорієнтаційні заходи для молоді

Стало доброю традицією проводити Тлумацькою філією Івано- Франківського центру зайнятості заходи в Обертині. Як тут не згадати і захоплюючі екскурсії до ТОВ «Станіславський» та соціального кооперативу  «Файні ябка» і майстер- класи по приготуванню піци в «Замку Злати». 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/98012.htm

15.11.2019 | Актуально

Суб’єкти господарювання Івано-Франківщини перерахували до бюджету понад 400 мільйонів гривень екологічного податку

 

З початку року за забруднення навколишнього середовища суб’єкти господарювання Івано-Франківщини перерахували до бюджетів всіх рівнів 427,7 млн грн екологічного податку. Порівняно із аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 94,5 млн гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/sub-yekti-gospodaryuvannya-ivano-frankivshini-pererahuvali-do-byudzhetu-ponad-400-miljoniv-griven-ekologichnogo-podatku

15.11.2019 | Актуально

Проведено виїзний захід в селі Палагичі 

 

З метою забезпечення належного рівня інформаційно-роз'яснювальної роботи для роботодавців, що зареєстровані та ведуть свою діяльність в сільській місцевості Тлумацькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 14 листопада 2019 року організований та проведений черговий виїзний семінар в селі Палагичі з роботодавцями на тему: «Легалізація зайнятості та заробітної плати».

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Слободян  ознайомила присутніх із ситуацією на місцевому ринку праці. Під час семінару було зазначено, що легалізація заробітної плати та прихована зайнятість є одним з найпріоритетніших напрямків роботи державних органів, ознайомила  учасників семінару з Законом України «Про зайнятість населення», який визначає гарантії держави стосовно реалізації права громадян на соціальний захист від безробіття та права на легальну працю. Головну увагу присутніх  було акцентовано на послугах, які надає служба зайнятості, а саме: порядку  компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Враховуючи те, що роботодавці є клієнтами  і соціальними партнерами, посилення взаємовигідного співробітництва з ними залишається нашим найважливішим стратегічним завданням. Тому зазначена взаємодія – один із головних пріоритетів у нашій роботі.


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Я маю право
Нова банкнота 1000 гривень (корисна інформація)
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області