14 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
11.10.2019 | Вітання

Шановні захисники України!

 

Цього року у величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці наша держава відзначає День захисника України, 77-му річницю створення Української Повстанської Армії та День українського козацтва! Невипадково в цей день поєднання цих свят набуло особливо важливого змісту, адже упродовж багатьох століть волелюбні козаки та відважні вояки Української Повстанської Армії боролися за волю і свободу та зі зброєю в руках боронили рідну землю і віру, вважаючи Божу Матір своєю Небесною Покровителькою та Заступницею. Ці свята є нагодою ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність. На їхніх подвигах ми, українці, відроджуємо власну гідність і національну свідомість на справжніх патріотичних цінностях, які є основою нашої перемоги над будь-якими ворогами.

         День захисника України – це свято нескорених, бо незважаючи на всі випробування дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.

Схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям.

Нехай щира любов до Батьківщини, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів надихають на нові звершення у служінні рідному народові. Нехай спокійно відчувають себе під надійним захистом ваші сім’ї та весь український народ.

У цей день бажаємо вам незламної волі в подоланні усіх труднощів, богатирського здоров’я та звершення ваших мрій і побажань. Миру і спoкoю на всій українській землі.

З повагою

 

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації

Микола Присяжнюк

 

Голова

районної ради  Василь Двояк

11.10.2019 | Соціальний захист

Відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання

населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги

малозабезпеченим сім’ям

 

 

10 жовтня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Присяжнюка проведено шістнадцяте засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг,  державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

На засіданні розглянуто: 230 звернення щодо призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо і скраплений газ; 11 звернень за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям; 12 звернень за призначенням компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги - 4  звернення за призначенням пільг багатодітним сім’ям.

В ході засідання комісії всі заяви були розглянуті та прийняті відповідні рішення.

11.10.2019 | Актуально

Українські родини мають витрачати менше коштів на сплату комунальних тарифів – Президент

 

Одним із завдань української влади є зменшення частки доходів, яку українські родини витрачають на сплату тарифів на комунальні послуги, заявив Президент України Володимир Зеленський.

«Міжнародний валютний фонд вимагає, щоб були ринкові ціни (на газ для населення. – Ред.). Для нашої країни – це збільшення тарифів. Але ви бачите, що, починаючи з літа, ми їх зменшуємо. Це і є наше завдання. Я говорив з Міжнародним валютним фондом і з нашим урядом, і ми домовлялися: якщо ми відкриємо ринок і якщо у нас будуть ринкові ціни, відсоток на сплату комунальних тарифів від доходу сім’ї повинен зменшитися. І це ми гарантуємо людям», – сказав Глава держави під час прес-марафону.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/ukrayinski-rodini-mayut-vitrachati-menshe-koshtiv-na-splatu-komunalnih-tarifiv-prezident

11.10.2019 | Оголошення

Оголошення про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку

Відповідно до положень статті 241 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку»(зі змінами), та наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2015 № 80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку»(зі змінами) оголошується конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/47483

11.10.2019 | Оголошення

Оголошення

До уваги мешшканців району! Відбудуться заходи з нагоди Дня захисника України та 77-ї річниці створення УПА та Дня Українського козацтва.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/96868.htm

11.10.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Реформа децентралізації влади надала реальні можливості для розвитку громад на Прикарпатті

 

У четвер, 10 жовтня, голова облдержадміністрації Денис Шмигаль побував у Матеївецький об’єднаній територіальній громаді, де взяв участь у засіданні Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття та поспілкувався із головами інших громад.

 Детальніше:   http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-reforma-decentralizaciyi-vladi-nadala-realni-mozhlivosti-dlya-rozvitku-gromad-na-prikarpatti-1

10.10.2019 | Актуально

Володимир Зеленський: Моя місія – припинити війну на Донбасі

 

Президент України Володимир Зеленський підкреслив, що його основна місія на посаді Глави держави – завершення війни на Донбасі.

«Якого Президента обирало суспільство? Президента, який припинить війну. Саме це моя місія впродовж п'яти років», – сказав Володимир Зеленський під час прес-марафону.

Він також звернувся до українців, які проживають на окупованих територіях Донбасу, та пообіцяв, що держава їх не покине.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-moya-misiya-pripiniti-vijnu-na-donbasi

10.10.2019 | Актуально

Профорієнтаційні заходи для учнів 

Професійна орієнтація – це перший крок до майбутньої роботи. 9 жовтня в 2019 року фахівець з профорієнтації Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яна Олійник провела профорієнтаційні  заходи для учнів 9- класів Тлумацької гімназії. Зокрема:Профорієнтаційний (урок) семінар для учнівської молоді, інтерактивний захід для молоді Брейн-ринг на тему “У світі професій”.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/96833.htm

10.10.2019 | Актуально

Ліки їдуть до пацієнтів

 

Міністерство охорони здоров'я України затвердило документи з розподілу та поставки препаратів для лікування хворих на онкологію, онкогематологію та інші хвороби.

Українські пацієнти отримають більше 4.5 млн флаконів препаратів для онкохворих дітей та дорослих. Крім того в лікарні найближчим часом поставлять препарати для лікування вірусних гепатитів B і С, орфанних метаболічних захворювань, легеневої артеріальної гіпертензії.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/liki-yidut-do-paciyentiv

10.10.2019 | Актуально

12–13 жовтня в місті Івано-Франківську проходитиме VI Міжнародний фольклорний фестиваль етнографічних регіонів України «Родослав», присвячений 100-річчю Соборності України

 

Міжнародний фольклорний фестиваль етнографічних регіонів України "Родослав" проводиться обласною державною адміністрацією, обласною  радою, управлінням культури, національностей та релігій ОДА, Івано-Франківською міською радою за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України.

Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/12-13-zhovtnya-v-misti-ivano-frankivsku-prohoditime-vi-mizhnarodnij-folklornij-festival-etnografichnih-regioniv-ukrayini-rodoslav-prisvyachenij-100-richchyu-sobornosti-ukrayini


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області