17 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
15.11.2019 | Вітання

Шановні працівники агроформувань та

фермерських господарств  району!

 

Прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди вашого професійного свята - Дня працівника сільського господарства!

Це свято усіх, хто з душею та любов’ю в серці вирощує хліб, овочеві та фруктові культури, займається тваринництвом, переробкою продукції. Завдяки вашій хазяйновитості, зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Бажаємо усім аграріям міцного здоров’я і радості. Хай щедра осінь обдарує своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

Низький уклін вам за хліб на столах, самовіддану працю і вірність обраній справі!

 

З повагою

 

Перший заступник голови районної державної адміністрацїї

Микола Присяжнюк

 

Голова

районної ради Василь Двояк

15.11.2019 | Вітання

Шановні студенти Тлумаччини!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня студента, яке щорічно в Україні відзначається 17 листопада.

Найвеселіші і найпрекрасніші часи в житті кожної людини - це студентські роки. Вони сповнені новими звершеннями, поривами і сподіваннями. У цей період ви стаєте на перший щабель становлення вас як професіоналів, вчитесь самостійно приймати рішення, дорослішаєте.

Вітаючи вас із святом бажаємо, щоб навчання давалося легко, всі дні у вашому житті були сонячними, наповненими радістю й успіхами, спогади про студентські роки - яскравими і барвистими, а дружба зі студентської лави - найвірнішою та міцною.

 

З повагою

 

Перший заступник голови районної державної адміністрацїї

Микола Присяжнюк

 

Голова

районної ради Василь Двояк

 

15.11.2019 | Актуально

 

Проведено профорієнтаційні заходи для молоді

Стало доброю традицією проводити Тлумацькою філією Івано- Франківського центру зайнятості заходи в Обертині. Як тут не згадати і захоплюючі екскурсії до ТОВ «Станіславський» та соціального кооперативу  «Файні ябка» і майстер- класи по приготуванню піци в «Замку Злати». 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/98012.htm

15.11.2019 | Актуально

Суб’єкти господарювання Івано-Франківщини перерахували до бюджету понад 400 мільйонів гривень екологічного податку

 

З початку року за забруднення навколишнього середовища суб’єкти господарювання Івано-Франківщини перерахували до бюджетів всіх рівнів 427,7 млн грн екологічного податку. Порівняно із аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 94,5 млн гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/sub-yekti-gospodaryuvannya-ivano-frankivshini-pererahuvali-do-byudzhetu-ponad-400-miljoniv-griven-ekologichnogo-podatku

15.11.2019 | Актуально

Проведено виїзний захід в селі Палагичі 

 

З метою забезпечення належного рівня інформаційно-роз'яснювальної роботи для роботодавців, що зареєстровані та ведуть свою діяльність в сільській місцевості Тлумацькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 14 листопада 2019 року організований та проведений черговий виїзний семінар в селі Палагичі з роботодавцями на тему: «Легалізація зайнятості та заробітної плати».

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Слободян  ознайомила присутніх із ситуацією на місцевому ринку праці. Під час семінару було зазначено, що легалізація заробітної плати та прихована зайнятість є одним з найпріоритетніших напрямків роботи державних органів, ознайомила  учасників семінару з Законом України «Про зайнятість населення», який визначає гарантії держави стосовно реалізації права громадян на соціальний захист від безробіття та права на легальну працю. Головну увагу присутніх  було акцентовано на послугах, які надає служба зайнятості, а саме: порядку  компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Враховуючи те, що роботодавці є клієнтами  і соціальними партнерами, посилення взаємовигідного співробітництва з ними залишається нашим найважливішим стратегічним завданням. Тому зазначена взаємодія – один із головних пріоритетів у нашій роботі.

15.11.2019 | Актуально

У Держгеокадастрі нагадують власникам земельних ділянок про необхідність внесення відомостей

 

Сьогодні Державний земельний кадастр в автоматизованому порядку забезпечує збирання, оброблення, аналіз, моделювання та постачання геопросторових даних про об’єкти земельного кадастру за єдиною методологією, що дозволяє до мінімуму спростити внесення та отримання відомостей Державного земельного кадастру.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/u-derzhgeokadastri-nagaduyut-vlasnikam-zemelnih-dilyanok-pro-neobhidnist-vnesennya-vidomostej

15.11.2019 | Актуально

Держбюджет-2020: збільшено видатки на безпеку, соціальний захист, охорону здоров’я, освіту, інфраструктуру

 

14 листопада Верховна Рада схвалила проект Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» в другому читанні та в цілому.

Доходи проекту держбюджету на 2020 рік передбачено у сумі 1 093,7 млрд грн, у тому числі доходи загального фонду – 974,7 млрд грн та доходи спеціального фонду – 119 млрд гривень.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/derzhbyudzhet-2020-zbilsheno-vidatki-na-bezpeku-socialnij-zahist-ohoronu-zdorov-ya-osvitu-infrastrukturu

15.11.2019 | Актуально

У сільськогосподарському виробництві зайняті майже 30 відсотків мешканців Прикарпаття

 

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства. З цієї нагоди головне управління статистики в області нагадує, що сільське господарство – одна із пріоритетних галузей економіки регіону, в якій виробляється понад 14% валової доданої вартості. На сьогодні в галузі здійснюють діяльність понад 800 прикарпатських підприємств та працює майже 30% зайнятого населення регіону.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/u-silskogospodarskomu-virobnictvi-zajnyati-majzhe-30-vidsotkiv-meshkanciv-prikarpattya

15.11.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Незважаючи на складний рік, у нас є хороші результати, і це завдяки праці прикарпатських аграріїв

 

В Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Із вітанням до аграріїв Прикарпаття звернулися голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-nezvazhayuchi-na-skladnij-rik-u-nas-ye-horoshi-rezultati-i-ce-zavdyaki-praci-prikarpatskih-agrariyiv

14.11.2019 | Актуально

Відбувся конкурс на кращу кімнату студентів Тлумацького коледжу

 

13 листопада відбувся конкурс на кращу кімнату студентів Тлумацького коледжу до дня студента. В.о. начальника відділу у справах молоді та спорту Наталія Круховська визначила перші другі і треті місця, студенти нагороджені грамотами і подарунками відділу у справах молоді та спорту Тлумацької райдержадміністрації.


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Я маю право
Нова банкнота 1000 гривень (корисна інформація)
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області