31 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
29.05.2020 | Увага

Штормове (метео) попередження.

Управління з питань цивільного захисту ОДА.

 

30 травня – 01 червня на рiчках області очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 0,3 -  1,5 м, на окремих ділянках до 2 м, над рiвнями 29 травня станом на 08.00. Мiсцями початкове затоплення заплав, с/г угiдь, формування значного мiсцевого та схилового стоку. Протягом 31 травня - 01 червня, у зв'язку зі значними дощами, на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкується підвищення рівнів води на 0,5 - 1,5 м, на окремих дiлянках до 2 м (над рiвнями на 08.00 29 травня), мiсцями початкове затоплення заплав, сільськогосподарських угідь.Можливе формування значного мiсцевого, схилового стоку.

29.05.2020 | .

1116 прикарпатців одужали від COVID-19

 

Про це сьогодні під час онлайн-брифінгу щодо ситуації, пов’язаної із поширенням в області коронавірусної хвороби, повідомила перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка.

http://www.if.gov.ua/news/1116-prikarpatciv-oduzhali-vid-covid-19

29.05.2020 | Соціальний захист

Відбулося засідання комісії з розгляду звернень громадян району про надання одноразової грошової допомоги

 

29 травня відбулося засідання комісії з розгляду звернень громадян району про надання одноразової грошової допомоги.

Розглянувши 9 заяв громадян району вирішено надати одноразову грошову допомогу 7 громадянам району на загальну суму 4,1 грн. за рахунок кошторисних призначень місцевого бюджету. Звернення 2 громадян, які проживають  на території Олешанської об’єднаної територіальної громади передати на розгляд та вирішення голові Олешанської ОТГ.

29.05.2020 | .

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

У п’ятницю, 29 травня, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини РДА.

На засіданні розглядалися питання надання дозволу неповнолітньому на укладення договору купівлі-продажу транспортного засобу, надання письмового висновку органу опіки та піклування щодо доцільності, недоцільності позбавлення батьківських прав, надання письмового висновку органу опіки та піклування стосовно визначення місця проживання малолітньої дитини, реєстрації новонародженої дитини, від якої відмовилася матір у пологовому будинку, про взяття, зняття сімей під соціальний супровід РЦСССДМ.

З усіх питань прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.

29.05.2020 | .

Віталій Федорів бере участь у роботі сесії обласної ради

 

Сьогодні, 29 травня, проходить чергове засідання сесії обласної ради. Вперше у роботі сесії на посаді голови обласної державної адміністрації бере участь Віталій Федорів.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-bere-uchast-u-roboti-sesiyi-oblasnoyi-radi

29.05.2020 | .

В області зафіксовано 21 новий випадок COVID-19

 

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 29 травня в Україні 22811 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 679 летальних, 8934 пацієнти одужало. Загалом захворіли 1693 дитини та 4411 медиків.

 

http://www.if.gov.ua/news/v-oblasti-zafiksovano-21-novij-vipadok-covid-19

29.05.2020 | Тлумацьке бюро правової допомоги інформує

Податок на житло в 2020 році

 

Податок на житлову нерухомість сплачують фізичні особи - власники житлової нерухомості, якщо площа житла, що перебуває в їх власності перевищує встановлений ліміт – пільгову площу (незалежно від кількості об'єктів).

Така пільгова площа (ліміт) складає:

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/104413.htm

29.05.2020 | Статистика

За підсумками минулого року Івано-Франківська область є лідером у випуску продукції хімічної промисловості

 

Щорічно в останню неділю травня відзначається День працівників хімічної та нафтохімічної промисловості. Професійне свято відзначатимуть працівники підприємств з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, гумових і пластмасових виробів.

http://www.if.gov.ua/news/za-pidsumkami-minulogo-roku-ivano-frankivska-oblast-ye-liderom-u-vipusku-produkciyi-himichnoyi-promislovosti

29.05.2020 | .

Територіальні громади по всій Україні отримають новий рівень прав і можливостей – Президент

 

Децентралізація фактично виходить на фінішну пряму: уряд затвердив перспективні плани для всіх областей України. Вони стануть основою для формування територіальних громад та побудови успішної країни, у якій комфортно жити, заявив Президент України Володимир Зеленський.

 

http://www.if.gov.ua/news/teritorialni-gromadi-po-vsij-ukrayini-otrimayut-novij-riven-prav-i-mozhlivostej-prezident

29.05.2020 | Нарада

Проведено онлайн-семінар щодо взаємодії пасічників із аграріями

 

 

28 травня у приміщенні районної державної адміністрації відбувся онлайн-семінар, який проводили представники Мінекономіки та Департаменту агропромислового розвитку ОДА  з роз’яснення алгоритмів взаємодії пасічників району з аграріями та органами місцевої влади щодо попередження та недопущення випадків масового отруєння бджіл. На семінарі були присутні – радник голови РДА Роман Мигаль, представники Держпродспоживслуби  та пасічники району.

Детальніше:


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області