12 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 

 Новини
12.12.2019 | Актуально

Запрацювала цифрова платформа підтримки українських малих і середніх підприємств

 

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Євросоюз (ЄС) за погодженням з урядом України запустили цифрову платформу підтримки українських малих і середніх підприємств (МСП) Merezha в рамках ініціативи EU4Business для розширення можливостей розвитку бізнесу.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/zapracyuvala-cifrova-platforma-pidtrimki-ukrayinskih-malih-i-serednih-pidpriyemstv

12.12.2019 | Актуально

У Тлумачі представлено нового голову райдержадміністрації

 

Сьогодні у великій залі засідань будівлі органів влади району заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук офіційно  представила новопризначеного голову  Тлумацької райдержадміністрації Сергія Гаєвського. Також у залі були присутні Народний депутат України Ігор Фріс, керівники району, ОТГ, селищний та сільські голови, представники духовенства, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, лідери громадсько-політичних організацій.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/98966.htm

12.12.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Успіх України на міжнародній арені, в політиці та історичному вимірі лежить в єдиному рівнянні – в соборності

 

Про необхідність врахування уроків історії, важливість достовірного довідкового видання з історії українських визвольних змагань 1918 – 1923 рр. йшлося сьогодні в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника на презентації 2-го тому видання «Західно-Українська Народна Республіка 1918–1923. Енциклопедія».

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-uspih-ukrayini-na-mizhnarodnij-areni-v-politici-ta-istorichnomu-vimiri-lezhit-v-yedinomu-rivnyanni-v-sobornosti

12.12.2019 | Актуально

Дмитро Романюк: Облдержадміністрація створює максимально сприятливі умови для роботи бізнесу

 

Учоразаступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк провів робочу зустріч з представниками товариства з обмеженою відповідальністю «Падана Кемікал Компаундс» з іноземним капіталом, яке спеціалізується на виробництві широкого спектру пластифікованих і жорстких ПВХ композицій, що знайшли застосування в різних сферах, зокрема, у виготовленні кабелю і проводу, гнучких профільних та медичних виробів.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/dmitro-romanyuk-oblderzhadministraciya-stvoryuye-maksimalno-spriyatlivi-umovi-dlya-roboti-biznesu

12.12.2019 | Актуально

Президент підписав закон про Державний бюджет України на 2020 рік

 

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про Державний бюджет України на 2020 рік» № 294-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 14 листопада 2019 року.

Згідно з документом, доходи державного бюджету на наступний рік визначено в сумі 1095,6 млрд грн, видатки – 1182 млрд грн. Бюджет збалансовано з дефіцитом на рівні 2,1% ВВП (94,3 млрд грн).

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/prezident-pidpisav-zakon-pro-derzhavnij-byudzhet-ukrayini-na-2020-rik

12.12.2019 | Актуально

На порозі професійного вибору

 

В сучасних умовах важливого значення набуває професійна орієнтація учнівської молоді.   З метою ознайомлення учнів з проблемою самовизначення, формування реального погляду на вибір професії з урахуванням їх бажань, можливостей та потреб ринку праці, мотивації учнівської молоді до вибору актуальних на ринку праці професій 10  грудня  2019   року  фахівець  з профорієнтації  Тлумацької   районної   філії  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості   Мар’яна Олійник для 11 учнів 8 та 9 класів   Петрилівського НВК провела  профорієнтаційний  урок тему: «На порозі професійного вибору».

       Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/98921.htm

12.12.2019 | Актуально

Понад 90 відсотків ПДФО сплачено податковими агентами із доходів у вигляді заробітної плати

 

Понад 90 відсотків податку на доходи фізичних осіб сплачено податковими агентами із доходів у вигляді заробітної плати, а це – 4 млрд гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/ponad-90-vidsotkiv-pdfo-splacheno-podatkovimi-agentami-iz-dohodiv-u-viglyadi-zarobitnoyi-plati

11.12.2019 | Актуально

Президент України призначив голів семи районних державних адміністрацій Прикарпаття

 

Сьогодні, 11 грудня, Президент України Володимир Зеленський своїми розпорядженнями затвердив голів семи районних державних адміністрацій Івано-Франківщини.

Так, згідно документів, Сергія Гаєвського призначено головою Тлумацької райдержадміністрації, Богдана Свіщовського призначено керівником Снятинського району, Любомира Глушкова – Коломийського, Жанну Табанець – Калуського, Володимира Лавасова – Городенківського, Сергія Канюку – Галицького,а  Василя Бровчука – Верховинського району.

11.12.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Дотримання правил протипожежної безпеки – головне завдання кожного керівника

 

Безпека людей – головне завдання і особиста відповідальність кожного керівника установи чи закладу. Лише неухильне дотримання правил протипожежної безпеки допоможе врятувати життя і зберегти здоров’я людей. На цьому сьогодні під час позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, присвяченій наслідкам пожежі, яка трапилася в корпусі Одеського коледжу, наголосив голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-dotrimannya-pravil-protipozhezhnoyi-bezpeki-golovne-zavdannya-kozhnogo-kerivnika

11.12.2019 | Актуально

Набрала чинності нова редакція Календаря профілактичних щеплень та Переліку протипоказань

 

Набрали чинності зміни до Календаря профілактичних щеплень та Переліку медичних протипоказань, затверджені Наказом МОЗ України від 11 жовтня 2019 року № 2070.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/nabrala-chinnosti-nova-redakciya-kalendarya-profilaktichnih-sheplen-ta-pereliku-protipokazan


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства
 
21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області