1 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
1.10.2020 | .

Священний храм, де мудрість

книг і щедрість серця

 

             Всеукраїнський день бібліотек – свято всіх громадян, рівних у праві користуватися бібліотеками, їх ресурсами та послугами.

Це свято всіх: від малечі , учнів, студентів і до людей поважного віку, адже доля кожної людини пов’язана з книжкою та бібліотекою, недарма в народі кажуть, що книжка – помічник, книжка –порадник, книжка – друг людини.

28 вересня 2020 року члени журі обласного конкурсу «Краща бібліотека 2020 року» розглянули надіслані на другий (заключний) етап мультимедійні та відео-презентації бібліотек-учасниць – переможців першого (районного) етапу конкурсу.

За результатами обговорення бібліотека-філія с.Гарасимів Тлумацької ЦБС (зав.бібліотекою Надія Боднар) перемогла у номінації «Бібліотека - територія творчості».

 БібліотекиТлумацької ЦБС приєдналися до Всеукраїнського флешмобу бібліотекиважливі організованого БФ «Бібліотечна країна» спільно з партнерами Мережа захисту національних інтересів «АНТС» та Голоси дітей.

Бібліотека-філія с.ГарасимівТлумацької ЦБС організувала виставку-інсталяцію «Я+книга=бібліотека». Також для маленьких читачів проведено бібліоквест «Знання у книгах, книги – у бібліотеці».

Бібліотеки району є інформаційними ланками, які поєднують читачів з місцевою владою,  роблять діяльність органів  відкритою для населення. Відкривають дорогу  до знань та духовного самовдосконалення мешканцям та гостям. Допомагають всім усвідомлювати своє національне коріння, шукаючи його витоки, прищеплюють новим поколінням гордість за свій народ, свою країну.

Сьогодні кожна бібліотека – острівець духовності, а кожен бібліотекар – хранитель духовних скарбів. А ще бібліотека – Берегиня національної культури, скарбниця творчості народної.

Всім хто любить і шанує бібліотеки, цінує книгу і бачить у читанні та навчанні шлях до майбутніх змін у нашій країні, бажаємо з оптимізмом дивитись у майбутнє і вірити, що бібліотека, як все красиве і вічне – буде завжди поруч.

1.10.2020 | .

День територіальної оборони України відзначатиметься щороку в першу неділю жовтня

     Враховуючи важливість територіальної оборони у забезпеченні обороноздатності та територіальної цілісності України, роль складових сектору безпеки і оборони та інших суб\'єктів, що залучаються до виконання завдань територіальної оборони, а також з метою подальшого розвитку сучасних військових традицій Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про день територіальної оброни України.

 

http://www.if.gov.ua/news/den-teritorialnoyi-oboroni-ukrayini-vidznachatimetsya-shoroku-v-pershu-nedilyu-zhovtnya

1.10.2020 | .

Держава надає дотації для утримання корів молочного напрямку та бджолосімей

 

   Сьогодні під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулася чергова селекторна нарада. Обговорено питання отримання фермерами спеціальної бюджетної дотації за утримання корів молочного напрямку продуктивності та пасічниками за наявні в поточному році бджолосім'ї.

 

http://www.if.gov.ua/news/derzhava-nadaye-dotaciyi-dlya-utrimannya-koriv-molochnogo-napryamku-ta-bdzholosimej

30.09.2020 | .

Шановні бібліотекаріТлумаччини! 

 

    Звеликою приємністю хочу привітати вас із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек,

У всі часи бібліотеки виконували важливу місію бути пам’яттю народу, скарбницями культурних цінностей людської цивілізації. Сьогодні бібліотеки, зберігаючи традиції, удосконалюють свої послуги, дають можливість відвідувачам ознайомитись із духовною спадщиною нашої країни та одержати повноцінну інформацію. Без сумніву, бібліотеки були і залишаються найважливішими осередками культурного і просвітницького життя району.

    Професія бібліотекаря  надзвичайно важлива, адже саме вони відкривають читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань. Книгозбірні завдяки професіоналізму своїх працівників стали надійним помічником і орієнтиром у безмежних потоках доступної інформації.

Тож від щирого серця бажаю процвітання нашим бібліотекам, а бібліотечним працівникам – натхнення і плідних звершень, міцного здоров’я і достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії на користь рідної України.

 

    З повагою,

Голова районної 

державної адміністрації                                                                   Сергій Гаєвський

30.09.2020 | .

Відтепер про посвідчення договорів з продажу або оренди об'єктів нерухомості нотаріуси повідомлятимуть податкову службу

 

      В головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що нотаріус, який посвідчує договір з продажу (обміну) об'єктів нерухомості між фізичними особами має подавати щокварталу до контролюючого органу за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса інформацію про такий договір.

 

http://www.if.gov.ua/news/vidteper-pro-posvidchennya-dogovoriv-z-prodazhu-abo-orendi-ob-yektiv-neruhomosti-notariusi-povidomlyatimut-podatkovu-sluzhbu

30.09.2020 | .

Президент підписав закон щодо зменшення строку оприлюднення проектів нормативно-правових актів і рішень органів місцевого самоврядування

 

  Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» № 890-ІХ щодо зменшення строку оприлюднення проектів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування», який Верховна Рада ухвалила 15 вересня 2020 року.

 

http://www.if.gov.ua/news/prezident-pidpisav-zakon-shodo-zmenshennya-stroku-oprilyudnennya-proektiv-normativno-pravovih-aktiv-i-rishen-organiv-miscevogo-samovryaduvannya

30.09.2020 | .

Керівники району привітали освітян з професійним святом 

 

    Красива осінь вишиває клени, а перша неділя жовтня дарує нам тепле і радісне свято – День працівника освіти. Учитель одна з найважливіших професій. Вона – для обраних. В усіх куточках України у цей день лунають найкращі слова подяки на адресу педагогічних працівників. Радість святкового настрою у 2020 році затьмарюють карантинні обмеження у зв’язку із всесвітньою пандемію.

      Напередодні Дня працівника освіти  голова райдержадміністрації  Сергій Гаєвський, голова районної ради Василь Двояк, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Володимир Пеник, голова Тлумацької районної організації профспілки працівників освіти і науки України Оксана Смижук привітали освітян з професійним святом та вручили почесні грамоти райдержадміністрації

    У своєму зверненні очільник району підкреслив, що внесок і відповідальна місія вчителів дуже важливі для майбутнього країни. – Ще з давніх часів слово вчити означало вселяти надію, а виховувати людину – визначати долю нації. У ваших руках  доля кожної особистості, і доля нашої держави.

    Ви здійснюєте благородну місію – наповнюєте дитинство і юність наших дітей суттєвим змістом, виховуєте, навчаєте  самовіддано працювати, пишатися своїм краєм, знати українську історію, культуру та впевнено йти дорогою у велике життя.

     Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, добро і щедрість душі.

29.09.2020 | .

Відбулося представлення директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

    Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів та керівник апарату ОДА Роман Маланій офіційно представили призначеного директора департаменту охорони здоров'я ОДА Ігоря Дмитренка.

 

http://www.if.gov.ua/news/vidbulosya-predstavlennya-direktora-departamentu-ohoroni-zdorov-ya-oblderzhadministraciyi

29.09.2020 | .

Бабин Яр – символ голокосту в Україні

   Братською могилою і символом голокосту в Україні став Бабин Яр. З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки та айзантцгрупи СД разом із військовою та цивільною владою Києва.

 

http://www.if.gov.ua/news/babin-yar-simvol-golokostu-v-ukrayini

28.09.2020 | .

Про промислове виробництво

в Івано-Франківській області у січнісерпні 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. У січні–серпні 2020р. індекс промислової продукції в області склав 91% (в Україні – 92,6%), що відповідає 17 місцю серед регіонів держави.

На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно з січнем–серпнем 2019р. індекс промислової продукції становив 102,4%, переробної – 95,6%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 70,8%.

Збільшення випуску продукції проти січня–серпня 2019р. одержано у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції на 10,6%, добуванні сирої нафти та природного газу – на 2,6%, машинобудуванні – на 1,6%, у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування – на 0,9%.Зменшення випуску продукціїспостерігалося у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (на 2%), харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (на 12,5%), у добуванні інших корисних копалин та розробленні кар’єрів (на 25,9%), виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 26,2%), текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 27%), виробництві, передачі та розподіленні електроенергії (на 30,5%).

У серпні 2020р. проти попереднього місяця індекс промислової продукції склав 99,6%. Зменшення обсягів промислового виробництва у серпні 2020р. порівняно з липнем 2020р. відбулося у більшості галузей промисловості (на 3,2–20,5%), крім підприємств з добування сирої нафти і природного газу; виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічній діяльності; виробництва хімічних речовин і хімічної продукції; гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, де приріст продукції склав 0,6–6,7%.

У порівнянні з відповідним місяцем попереднього року індекс промислової продукції у серпні 2020р. склав 92,6% (у липні 2020р. – 100,6%).

 

 

 

Довідка: тел. (0342)79-20-57; e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua.

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-PROM.htm


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області