8 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
8.04.2020 | Актуально

На Прикарпатті майже 200 осіб хворі на COVID-19

 

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 8 квітня в Україні 1668 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 52 летальні, 35 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 206 нових випадків.

 

http://www.if.gov.ua/news/na-prikarpatti-majzhe-200-osib-hvori-na-covid-19

8.04.2020 | Актуально

Спалювання сухого листя та трави – заборонено!

 Із настанням весняного періоду та плюсової температури повітря, громадяни починають прибирати свої земельні ділянки, спалюють листя та суху траву.

Проте чинне законодавство забороняє спалювання листя, сухої трави та передбачає штрафи за порушення цієї заборони.

Конституцією України передбачено, що кожен має право на безпечне для життя і здоров'я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди.

Відповідно до вимог статті 66  Конституції України Кожен зобов'язаний не заподіювати шкоду природі, культурній спадщині, відшкодовувати завдані ним збитки.

8.04.2020 | Статистика

За січень-березень 2020 року прикарпатці сплатили до бюджету більше 3 мільярдів гривень

 

У І кварталі 2020 року платники податків Прикарпаття сплатили до зведеного бюджету 3,1 млрд грн податків і зборів, що на 305,5 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

http://www.if.gov.ua/news/za-sichen-berezen-2020-roku-prikarpatci-splatili-do-byudzhetu-bilshe-3-milyardiv-griven

8.04.2020 | Актуально

Звернутися до Пенсійного фонду можна онлайн

 

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» на всій території України з 12 березня до 24 квітня 2020 року запроваджено карантин.

 

http://www.if.gov.ua/news/zvernutisya-do-pensijnogo-fondu-mozhna-onlajn

7.04.2020 | Актуально

Днями область отримає захисні костюми і швидкі тести

 

Про це сьогодні під час онлайн брифінгу повідомила перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка. Вона зазначила, що в область надійде партія захисних костюмів для медпрацівників у кількості 9 тисяч одиниць та 10 тисяч швидких тестів. А вже наступного тижня прикарпатські лікарні поповняться новими апаратами штучної вентиляції легень.

 

http://www.if.gov.ua/news/dnyami-oblast-otrimaye-zahisni-kostyumi-i-shvidki-testi

7.04.2020 | Актуально

Власники землі та землекористувачі звільняються від плати за землю лише за березень 2020 року

 

У головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області повідомляють, що відповідно до Закону України від 30.03.2020 року № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби.

http://www.if.gov.ua/news/vlasniki-zemli-ta-zemlekoristuvachi-zvilnyayutsya-vid-plati-za-zemlyu-lishe-za-berezen-2020-roku

7.04.2020 | Актуально

Неприпустимим є примусове відправлення працівників у відпустку без збереження заробітної плати

 

Відправити всіх працівників у відпустки за власною ініціативою роботодавець не може, оскільки це є порушенням трудового законодавства. Про це наголошують в управлінні праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації. За це передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Відповідальність – адміністративна – до 1700 грн (ст. 41 КпАП), кримінальна – визначена ст. 172 ККУ.

 

http://www.if.gov.ua/news/nepripustimim-ye-primusove-vidpravlennya-pracivnikiv-u-vidpustku-bez-zberezhennya-zarobitnoyi-plati

7.04.2020 | Важливо знати

ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах

 

Рятувальники нагадують, що легковажне ставлення, примножене на небезпечні для екосистем погодні умови, у більшості випадків може призвести до катастрофічних наслідків, зокрема, й загибелі людей. А те, що основною причиною виникнення пожеж на відкритих територіях є саме людський фактор — можна легко підтвердити вражаючими статистичними показниками.

 

http://www.if.gov.ua/news/dsns-zaklikaye-gromadyan-ne-provokuvati-pozhezhi-u-prirodnih-ekosistemah

7.04.2020 | Актуально

Важлива інформація!

У Івано-Франківській області та зокрема Тлумацькому районі тривають заходи, спрямовані на дотримання умов загальнонаціонального карантину та недопущення поширення коронавірусної хвороби. З 6 квітня між областями в Україні працюватимуть контрольно-пропускні пункти, які, крім перевірки документів, будуть проводити температурний скринінг.

6 квітня у селі Нижнів Тлумацького району встановлено даний контрольно-пропускний пункт, тут проводиться вимірювання температури водіїв та пасажирів. Скринінг здійснюють за допомогою безконтактного інфрачервоного термометра. Контрольно-пропускний пункт працюватиме у цілодобовому режимі.

6.04.2020 | Актуально

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Охорона праці очима дітей

Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області