20 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
20.11.2019 | Актуально

Проведено професіографічну екскурсію

 

19  листопада 2019 року для  старшокласників  Гостівської  ЗОШ  І-ІІІ ст. проведена професіографічна екскурсія   до ТОВ «Станіславський»  в селище Обертин.

Перед початком екскурсії   технологи Марія   Погоріла та Людмила  Біланюк  ознайомили учнів з історією  створення  пекарні,  основними затребуваними професіями, які  використовуються  на  підприємстві,  та  з вимогами  до  працівників.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/98149.htm

20.11.2019 | Актуально

Відбувся обласний форум лідерів учнівського самоврядування

 

У понеділок,18 листопада, в Тлумацькому районі на базі Обертинського ліцею було проведено обласний форум лідерів учнівського самоврядування.

Детаьнішеhttp://www.if.gov.ua/news/vidbuvsya-oblasnij-forum-lideriv-uchnivskogo-samovryaduvannya-1

20.11.2019 | Актуально

Президент підписав закон щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпат

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону» № 249-ІХ, ухвалений Верховною Радою 30 жовтня 2019 року.

Закон вдосконалює систему охорони ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону від суцільного вирубування.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/prezident-pidpisav-zakon-shodo-zaboroni-sucilnih-rubok-na-girskih-shilah-v-yalicevo-bukovih-lisah-karpat

20.11.2019 | Актуально

Питання війни на Донбасі маємо вирішити лише дипломатичним шляхом – Володимир Зеленський

 

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що проведення зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» після того, як цей формат був заблокований у 2016 році, – це вже успіх.

«Ми з вами повинні розуміти, що питання війни на Донбасі маємо вирішити лише дипломатичним шляхом. Цей шлях починається з перемовин. Нормандський формат – це переговори на найвищому рівні, і тому ми очікували цієї зустрічі, дуже серйозно готуємося до неї. Я хотів би реальних результатів», – сказав Президент України під час зустрічі зі ЗМІ, відповідаючи на запитання, якого підсумку він очікує від саміту в Нормандському форматі, що запланований у найближчі тижні. 

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/pitannya-vijni-na-donbasi-mayemo-virishiti-lishe-diplomatichnim-shlyahom-volodimir-zelenskij

19.11.2019 | Нарада

Перший заступник голови райдержадміністрації провів щотижневу нараду 

 

У вівторок, 19 листопада, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Присяжнюка відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району. На нараді також був присутній заступник голови районної ради Василь Двояк та його заступник Василь Гнатюк. 

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також: заборгованості по заробітній платі педагогічним працівникам, нарахування та призначення житлових субсидій, ліквідації відділу статистики у Тлумацькому районі, про проведення розрахунків за орендовані паї, проведення перерахунку пенсій, про проведення заходів до  дня Гідності та Свободи та Дня пам'яті жертв Голодомору та інші.

За результатами наради Микола Присяжнюк дав ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідно чинного законодавства.

19.11.2019 | Актуально

Уряд переводить низку бюрократичних процедур у цифровий формат

 

Уряд продовжує «оцифровувати» бюрократичні процедури та документи.

Онлайн можна буде також відновити втрачені або викрадені посвідчення водія за допомогою онлайн-процедури. Вже незабаром їх можна буде замовити через електронний кабінет водія або через Єдиний державний портал адміністративних послуг. Нові правила наразі стосуються посвідчень нового зразка, що видані після 1 січня 2013 року.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/uryad-perevodit-nizku-byurokratichnih-procedur-u-cifrovij-format

19.11.2019 | Актуально

Компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги: умови призначення і виплати

 

Непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 29.04.2004 року № 558 призначається щомісячна компенсаційна виплата.

Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/kompensaciyi-fizichnim-osobam-yaki-nadayut-socialni-poslugi-umovi-priznachennya-i-viplati

19.11.2019 | ЦБС інформує

Ніколи не сміявся без любові

Немає, мабуть, такого куточка України, де б не чули імені Остапа Вишні, його веселих усмішок, гуморесок. Адже Остап Вишня є неперевершеним майстром сміху.

Бібліотека – філія сел. Обертин провела літературну годину  «І сміх, і сльози, і любов» приурочену ювілею неповторного творця сміху, видатному українському письменнику – сатирику Остапа Вишні.

Про особливе місце в творчості гумориста теми любові до рідної природи, про м’якість і  лагідність, скромність і талановитість Вишневого гумору розповіла бібліотекар О.Бойцан. Наголосила на величезній популярності його творів, нелегке життя та невмирущу спадщину.

«Мою роботу рецензував народ!» - так поцінував літературну працю Остап Вишня, який жив і писав для народу в ім’я народу.

Доповнила її розповідь книжкова виставка «Сивий голуб українського гумору» і на останок усі від душі посміялись, перечитуючи і переказуючи його смішні твори.

19.11.2019 | Актуально

Уряд до кінця 2019 року спрямує понад 150 млн грн на житло для 350 дітей-сиріт та родин учасників бойових дій на Сході

 

15 листопада Уряд виділив 125,8 млн грн, щоб забезпечити житлом до кінця поточного року майже 350 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також придбати приміщення для одного дитячого будинку сімейного типу. Це стало можливим за рахунок перегляду ефективності низки програм з метою фокусування на підтримці тих, хто цього найбільше потребує.

Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/uryad-do-kincya-2019-roku-spryamuye-ponad-150-mln-grn-na-zhitlo-dlya-350-ditej-sirit-ta-rodin-uchasnikiv-bojovih-dij-na-shodi

18.11.2019 | Актуально

Денис Шмигаль доручив провести навчання у сфері публічних закупівель для місцевих посадовців

 

Про основні показники діяльності обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, захист конкуренції у підприємницькій діяльності, у сфері публічних закупівель доповідали на сьогоднішній онлайн-нараді облдержадміністрації. Йшлося про виявлені попередження та недопущення антикорупційних дій органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, адміністративно-господарського управління та контролю.

Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-doruchiv-provesti-navchannya-u-sferi-publichnih-zakupivel-dlya-miscevih-posadovciv


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Нова банкнота 1000 гривень (корисна інформація)
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області