18 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
18.10.2019 | Актуально

Під час запровадження в Україні нової системи адміністративно-територіального устрою будуть використані підходи Євросоюзу

 

У 2020 році в Україні вже має бути створено нову систему адміністративно-територіального устрою. Це дасть можливість розбудовувати систему багаторівневого врядування, яка є однією з ключових передумов для ефективного планування та впровадження регіональної політики.


Детальніше:http://www.if.gov.ua/news/pid-chas-zaprovadzhennya-v-ukrayini-novoyi-sistemi-administrativno-teritorialnogo-ustroyu-budut-vikoristani-pidhodi-yevrosoyuzu

18.10.2019 | Актуально

Прикарпатські пенсійники розпочали процес

оцифрування пенсійних справ

 

В Пенсійному фонді України активно створюється новітня система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій, головний вектор якої – покращення якості прийому громадян, зменшення термінів обробки заяв та документів, можливість дистанційного доступу пенсіонера до своєї пенсійної справи. А для спрощення контакту «Пенсійний фонд-громадянин» розроблений мобільний додаток «Е-пенсія», який дозволить отримати доступ до ресурсів вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду з мобільних пристроїв.

Крім того, впроваджуються технології оцифрування пенсійних справ (ретроконверсія), та розгортання для цього процесу відповідної технічної бази.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/97088.htm

18.10.2019 | Актуально

Створення нових моделей мережі надання публічних сервісів та послуг у громадах обговорили на урядовому селекторі

 

Під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука відбулася селекторна нарада щодо моделювання мережі публічних сервісів та послуг, перегляду перспективних планів формування територій громад областей та оптимізації структурних підрозділів райдержадміністрації і граничної чисельності працівників таких підрозділів. Участь у її роботі взяли заступники голови облдержадміністрації та керівники структурних підрозділів ОДА.

Зазначалося, що в рамках оптимізації будуть ліквідовані кілька структурних підрозділів райдержадміністрації, зокрема, агропромислового розвитку, зв’язків з громадськістю, охорони здоров’я, туризму, економіки. Також ряд підрозділів будуть об’єднані. Так, структурний підрозділ молоді і спорту об’єднають із культурою, житлово-комунального господарства із містобудуванням та інфраструктурою.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/stvorennya-novih-modelej-merezhi-nadannya-publichnih-servisiv-ta-poslug-u-gromadah-obgovorili-na-uryadovomu-selektori

17.10.2019 | Актуально

Відбувся виїзний семінар в селі Гавриляк з роботодавцями

 

З метою забезпечення належного рівня інформаційно-роз'яснювальної роботи для роботодавців, що зареєстровані та ведуть свою діяльність в сільській місцевості Тлумацькою  районною філією  Івано-Франківського обласного центру зайнятості   17 жовтня  2019 року був організований та проведений черговий виїзний семінар в селі Гавриляк з роботодавцями  на тему: «Зайнятість осіб ,що мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню-першочергове  завдання служби зайнятості”.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/97048.htm

17.10.2019 | Нарада

 

Відбулось навчання щодо порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців

 

У четвер, 17 жовтня, відбувся семінар-навчання за участю першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Присяжнюка, працівників апарату райдержадміністрації та працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, на яких покладено обов’язки з питань персоналу.

На порядку денному були заслухані питання про впровадження законодавства про державну службу, процедура оцінювання результатів службової діяльності державних службовців РДА та інші питання.

Про належну організацію проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців говорила начальник відділу кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Галина Нічведа.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/97046.htm

17.10.2019 | Актуально

Розпочалася реорганізація територіальних органів Міністерства юстиції

 

Уряд ухвалив рішення щодо ліквідації територіальних органів Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі та утворення міжрегіональних територіальних органів Міністерства юстиції України зі статусом юридичної особи публічного права, повноваження яких розповсюджуватиметься на території декількох адміністративно-територіальних одиниць.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/rozpochalasya-reorganizaciya-teritorialnih-organiv-ministerstva-yusticiyi

17.10.2019 | Спорт

Стартувала Шкільна футбольна ліга

16 жовтня 2019 року в Тлумацькому районі стартувала Шкільна футбольна ліга. Змагання проводяться з метою реалізації пілотного проекту UEFA GROW в Івано-Франківській області, популяризації дитячо-юнацького футболу серед хлопців і дівчат, збільшення рухової активності юних школярів, організації фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи в закладах загальної середньої освіти, зміцнення здоров’я дітей, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів.

Футбольні баталії відбулися на майданчиках зі штучним покриттям міста Тлумача. У змаганнях взяли участь хлопці 3-4 класів (10 команд), хлопці 5-6 класів (21 команда), дівчата (11 команд) закладів освіти району, Тлумацької ОТГ та Олешанської ОТГ. Грою у футбол охоплено 468 школярів.

Детальніше:   http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/97019.htm

17.10.2019 | Статистика
До Дня працівників харчової промисловості

 

Головне управління статистики інформує. Харчова промисловість – одна з пріоритетних галузей економіки області, частка якої у загальному обсязі реалізації промислової продукції у 2018р. склала більше 6% або 4,5 млд.грн.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/97008.htm

17.10.2019 | Актуально

У регіонах України почнуть відкривати офіси євроінтеграції

 

У регіонах України планується відкривати офіси євроінтеграції. Про це заявив на брифінгу віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/u-regionah-ukrayini-pochnut-vidkrivati-ofisi-yevrointegraciyi

16.10.2019 | Актуально

Прикарпатські пенсійники розпочали процес оцифрування пенсійних справ

 

У Пенсійному фонді України активно створюється новітня система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій, головний вектор якої покращення якості прийому громадян, зменшення термінів обробки заяв та документів, можливість дистанційного доступу пенсіонера до своєї пенсійної справи.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/prikarpatski-pensijniki-rozpochali-proces-ocifruvannya-pensijnih-sprav


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області