1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
1.06.2020 | ЦБС інформує

 

Діти – наше майбутнє

Міжнародний  день захисту дітей – прекрасний день радості та надії. День захисту дітей в районі завжди відзначався широко. З конкурсами, розважальними та ігровими програмами, літературними мозаїками, мистецькими годинами, дитячими ранками, малюнками на асфальті… Цього року карантин перекреслив усі плани бібліотек. Але заплановані заходи не скасовуються, а тільки змінюються умови. Національною бібліотекою України для дітей оголошено Всеукраїнський конкурс фотомалюнка «Мрійник року», в якому взяли участь дві користувачки (Вікторія Андрейчук, Вероніка Погоріла) від бібліотеки-філії с.Хотимир Тлумацької ЦБС.

В бібліотеках-філіях с.Кутище, Буківна, Олещино, Локітка, Гончарівка, Гостів, Нижнів, Петрів та в бібліотеці-філії для дітей сел.Обертин Тлумацької ЦБС діють цікаві виставки малюнків «Світ очима дітей», «Ми любимо Україну», бігборди «Яскраві барви дитинства», продяться онлайн презентації нових книг, різні конкурси та заходи.  Діти – наше майбутнє, тому обов’язок дорослих давати дітям усе найкраще, захищати їх від усього жорстокого та злого» закликають  працівники книгозбірень.

Детальніше на http://tlumach-library.blogspot.com/

1.06.2020 | Актуально

Онлайн співбесіда з роботодавцем 

 

З метою оволодіння навичками підготовки до онлайн  співбесіди з роботодавцем та особливостями ведення ділової розмови в дистанційному режимі (онлайн)  29 травня 2020 року    фахівцем Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яною Олійник для безробітних громадян в дистанційному режимі проведено  профінформаційний вебінар   «Онлайн співбесіда з роботодавцем».

Фахівець розповіла про сучасний варіант співбесіди при прийомі на роботу, який став використовуватися зовсім недавно, але його популярність зростає - це онлайн співбесіда з роботодавцем. Учасники дізналися про що потрібно подбати ще до початку онлайн – співбесіди, до чого бути готовим на онлайн – співбесіді з роботодавцем, головні правила співбесіди. Також, М.Олійник розповіла про помилки у формуванні відповідей на співбесіді, професійні та особисті якості , які оцінює роботодавець, етапи співбесіди , прийоми ділового спілкування, методи самопрезентації,  оптимальний час проведення співбесіди та  як правильно завершити онлайн – спвбесіду.

Сподіваємося , що впровадження інноваційних підходів в роботі служби зайнятості, зокрема застосування нових форм самопрезентації для шукачів роботи в онлайн – співбесіді приноситиме ефективні результати.

 

       

1.06.2020 | Вітання

Привітання з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

 

Зігріймо серце дітей любов’ю

Детальніше:

http://www.if.gov.ua/news/privitannya-z-nagodi-mizhnarodnogo-dnya-zahistu-ditej

1.06.2020 | .

Привітання з нагоди Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження

 

Шановні видавці, виробники поліграфічної продукції, представники сфери книгорозповсюдження!

http://www.if.gov.ua/news/privitannya-z-nagodi-dnya-pracivnikiv-vidavnictv-poligrafiyi-i-knigorozpovsyudzhennya

29.05.2020 | Увага

Штормове (метео) попередження.

Управління з питань цивільного захисту ОДА.

 

30 травня – 01 червня на рiчках області очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 0,3 -  1,5 м, на окремих ділянках до 2 м, над рiвнями 29 травня станом на 08.00. Мiсцями початкове затоплення заплав, с/г угiдь, формування значного мiсцевого та схилового стоку. Протягом 31 травня - 01 червня, у зв'язку зі значними дощами, на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкується підвищення рівнів води на 0,5 - 1,5 м, на окремих дiлянках до 2 м (над рiвнями на 08.00 29 травня), мiсцями початкове затоплення заплав, сільськогосподарських угідь.Можливе формування значного мiсцевого, схилового стоку.

29.05.2020 | .

1116 прикарпатців одужали від COVID-19

 

Про це сьогодні під час онлайн-брифінгу щодо ситуації, пов’язаної із поширенням в області коронавірусної хвороби, повідомила перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка.

http://www.if.gov.ua/news/1116-prikarpatciv-oduzhali-vid-covid-19

29.05.2020 | Соціальний захист

Відбулося засідання комісії з розгляду звернень громадян району про надання одноразової грошової допомоги

 

29 травня відбулося засідання комісії з розгляду звернень громадян району про надання одноразової грошової допомоги.

Розглянувши 9 заяв громадян району вирішено надати одноразову грошову допомогу 7 громадянам району на загальну суму 4,1 грн. за рахунок кошторисних призначень місцевого бюджету. Звернення 2 громадян, які проживають  на території Олешанської об’єднаної територіальної громади передати на розгляд та вирішення голові Олешанської ОТГ.

29.05.2020 | .

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

У п’ятницю, 29 травня, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини РДА.

На засіданні розглядалися питання надання дозволу неповнолітньому на укладення договору купівлі-продажу транспортного засобу, надання письмового висновку органу опіки та піклування щодо доцільності, недоцільності позбавлення батьківських прав, надання письмового висновку органу опіки та піклування стосовно визначення місця проживання малолітньої дитини, реєстрації новонародженої дитини, від якої відмовилася матір у пологовому будинку, про взяття, зняття сімей під соціальний супровід РЦСССДМ.

З усіх питань прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.

29.05.2020 | .

Віталій Федорів бере участь у роботі сесії обласної ради

 

Сьогодні, 29 травня, проходить чергове засідання сесії обласної ради. Вперше у роботі сесії на посаді голови обласної державної адміністрації бере участь Віталій Федорів.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-bere-uchast-u-roboti-sesiyi-oblasnoyi-radi

29.05.2020 | .

В області зафіксовано 21 новий випадок COVID-19

 

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 29 травня в Україні 22811 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 679 летальних, 8934 пацієнти одужало. Загалом захворіли 1693 дитини та 4411 медиків.

 

http://www.if.gov.ua/news/v-oblasti-zafiksovano-21-novij-vipadok-covid-19


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області