20 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
19.09.2019 | Актуально

 

Маємо знайти модель, від якої виграють прості українці – Президент про запровадження ринку землі сільгосппризначення

 

Президент України Володимир Зеленський виступає за впровадження моделі ринку сільськогосподарської землі, за якою купувати чи продавати землю зможуть тільки українські громадяни та компанії.

Під час виступу на конференції щодо реформи управління земельними відносинами «Земля як фактор розвитку українського села» Глава держави наголосив, що питання продажу землі є дуже чутливим, тому потребує широкого публічного обговорення. Зокрема для того, щоб було знайдено оптимальні та збалансовані рішення в моделі відкритого ринку землі.

«Декілька важливих моментів, на яких я хочу наголосити. Перше і основне: земля належить українцям. У моделі, яку пропонуємо ми з урядом, купувати чи продавати землю зможуть тільки українські громадяни та українські компанії. Страшилки про китайців, арабів чи інопланетян, які вивезуть нашу землю вагонами, – це маячня. Земля – це власність громадян», – заявив Володимир Зеленський. 

Президент зауважив, що список країн, де немає ринку землі, всім відомий: Північна Корея, Таджикистан, Венесуела, Куба, Конго та Україна. «Якою країною ми з вами хочемо бути?» – додав він.

«У ХХІ сторіччі питання права власності громадян на землю є риторичним. Завдання у нас лише одне: знайти оптимальну модель, від якої виграють прості українці. Для цього ми тут сьогодні й зібралися. Ми знайдемо цю модель, я впевнений у цьому», – резюмував Володимир Зеленський.

 


19.09.2019 | Важливо

УВАГА!

 

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації.

Проводиться перевірка системи оповіщення .

Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення.

Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.


18.09.2019 | Актуально

 Оглянуто хід будівельних робіт спортивного майданчика у с. Грушка

 

У середу, 18 вересня, заступник голови районної ради Василь Гнатюк та начальник відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Роман Качур відвідали село Грушка.

Головною метою поїздки було ознайомлення із готовністю до здачі спортивної споруди в цьому населеному пункті.

Нагадаємо, що за останні два роки ідентичні фізкультурно-оздоровчі споруди були відкриті у селах Нижнів, Підвербці, Палагичі та Яківка.

З головою місцевої ради Ігорем Худицьким та виконавцями робіт було обговорено всі аспекти, що стосуються закінчення спорудження спортивного майданчика, усунення можливих проблем, які можуть виникнути на фінальному етапі робіт тощо.


18.09.2019 | Актуально

Відбулись засідання виконавчих комітетів місцевих рад району

 

У вівторок, 17 вересня, в селищній та сільських радах району відбулися засідання виконавчих комітетів місцевих рад. За інформацією відділу з питань організаційної та інформаційно-аналітичної роботи апарату РДА, найчастіше заслуховувались питання стану готовності установ та організацій, які знаходяться на території сільських рад, до роботи в осінньо-зимовий період. В окремих виконавчих комітетах сільських рад вирішили розглянути питання про стан роботи із зверненнями громадян до виконкому сільської ради за ІІІ квартал 2019 року, про роботу дитячого садка, про здійснення заходів соціальним працівником з організації допомоги одиноким непрацездатним громадянам похилого віку.

За результатами засідань будуть прийняті відповідні рішення.


18.09.2019 | Актуально

За вісім місяців п.р. прикарпатці сплатили до бюджету більше 3,2 мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб

 

У січні – серпні 2019 року до зведеного бюджету надійшло 3239,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Це на 582,9 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Із загальної суми надходжень ПДФО, до державного бюджету надійшло майже 823 млн грн, до місцевого – 2416,4 млн грн.

Лідерами зі сплати ПДФО залишаються: місто Івано-Франківськ (1215,4 млн грн), міста та села Коломийського району (317,3 млн грн), Калуського - (305,9 млн грн), Долинського - (239,2 млн грн), Надвірнянського - (186 млн гривень) та Тисменицького районів (166,1 млн грн).

У податковій службі області зазначають, що ПДФО є основним джерелом наповнення місцевої казни. В структурі надходжень він займає позицію лідера – понад 60 відсотків від загальної суми інших податків і зборів. Тому надходження саме цього податку є показовим для розвитку міст, селищ та регіону в цілому.


18.09.2019 | Важливо

19 червня проведуть перевірку обласної системи централізованого оповіщення

 

Завтра, 19 червня, о 14.00 год буде проводитись перевірка обласної системи централізованого оповіщення з запуском сирен та передачею мовної інформації по засобах масової інформації і вуличних гучномовцях.

Почувши довгий уривчастий сигнал сирен, мешканцям області необхідно прослухати навчальну інформацію, ввімкнувши один з доступних засобів масової інформації:

- радіоточку;

- радіоприймач на одній з наступних хвиль - першої програми українського радіо, радіохвилі  студії «РАІ» або радіохвилях місцевих студій в районних центрах та містах обласного значення.;

- телевізор на одному з наступних каналів - «ОТБ Галичина», «Карпати», «3-студія», «РАІ», або телеканалах місцевих студій в районних центрах та містах обласного значення.


18.09.2019 | Оголошення

Оголошення

 

На виконання п.6 наказу Міністерства юстиції України від 07.07.2014 року № 1066/5 «Про забезпечення організації доступності населения до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг» повідомляємо, що 26 вересня 2019 року з 10.00 до 12.00 год. у с. Олеша (приміщення Олешанської сільської ради об’єднаної територіальної громади) буде проводитись виїзний прийом громадян громадською приймальнею з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.


18.09.2019 | Тлумацька районна філія Івано-Франківського центру зайнятості інформує

Учні 10 – 11 класів Олешанського ліцею відвідали Івано-Франківський лісовий селекційно – насінєвий центр в селі Остриня

 

Професографічнаекскурсія, як одна із форм профорієнтаційної роботи дає можливість школярам безпосередньо ознайомитись з професіями, отримати багато інформації з першоджерел, поспілкуватися з фахівцями своєї справи.

Так, 17 вересня 2019 року учні  10 – 11 класів  Олешанського ліцею Олешанської сільської об’єднаної територіальної громади мали можливість ознайомитись зі світом рослин відвідавши Івано-Франківський лісовий селекційно – насінєвий центр в селі Остриня, основними напрямками діяльності якого є вирощування декоративних рослин.

На початку заходу заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Кебрин поінформував школярів про необхідність свідомо підходити до вибору майбутньої професії.

Старший майстер Івано-Франківського лісового  селекційно – насінєвого центру Зоряна Івасюта, яка супроводжувала учнів протягом екскурсії, ознайомила школярів з умовами праці та роботою кожного спеціаліста, який працює у розсаднику. Зокрема такими професіями як агронома, флориста, спеціаліста ландшафтного дизайну, озеленювача.

 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/96029.htm


18.09.2019 | Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує

Обережно! На Прикарпатті - отруєння грибами!

 

За минулий тиждень в області зареєстровано 4 випадки отруєнь грибами з 5 потерпілими. Випадки мали місце в Верховинському районі та Яремчанській зоні.

Потерпілі (2 місцеві жителі та 2 туристи) знехтували правилами приготування грибів та вживали сироїжки, підсмажені на вогні без попередньої термічної обробки. Ще один випадок виник після вживання мухомора.

З початком грибного сезону в нашій області в цьому році зареєстровано 10 випадків отруєнь неїстівними грибами серед населення, від яких потерпіло 12 осіб. Отруєння викликані вживанням умовно їстівних грибів таких як сироїжки, які були неправильно кулінарно оброблені, в більшості випадків гриби не відварювалися, а тільки смажилися.

Фахівці Держпродспоживлужби Івано-Франківщини вкотре  наголошують на основних правилах збирання та приготування грибів.

 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/96025.htm


18.09.2019 | Актуально

З ініціативи Президента України медичним закладам у регіонах передано ще 20 автомобілів швидкої допомоги

 

З ініціативи Президента України Володимира Зеленського у День безпеки пацієнтів, 17 вересня, обласним медичним закладам передали ще 20 автомобілів швидкої допомоги, придбаних Фондом Ріната Ахметова.

У заході, що відбувся на площі біля Верховної Ради України, взяв участь заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Сьогодні було передано 14 автомобілів типу «С». Загалом планується передати 22 такі спецавтівки. Провідні обласні дитячі заклади разом із системою екстреної медичної допомоги країни отримають таку допомогу вперше. Це дасть їм можливість транспортувати у спеціальних інкубаторах новонароджених діток, які потребують допомоги лікарів.

Також передані 3 автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» для обласних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і 3 унікальні автівки типу «А» на базі позашляховика Toyota land Cruiser для обслуговування мешканців сіл. Зазначимо, що досі в Україні досвіду збирання та комплектації такого санітарного транспорту не було.

Загалом з липня 2019 року в регіони вже передано 77 автомобілів. Працюючи на цих сучасних машинах, оснащених усім необхідним для порятунку людей, бригади екстреної медичної допомоги вчасно та якісно обслуговують громадян.

Президент України Володимир Зеленський подякував медичним працівникам, які щоденно рятують життя та захищають здоров’я наших співвітчизників: «Ми цінуємо вашу працю, дякуємо вам за неї, бажаємо здоров’я й добробуту вам та вашим родинам».

Довідка. День безпеки пацієнтів українські медики та громадяни відзначатимуть разом зі світовою спільнотою 17 вересня. Відповідний Указ Президент України Володимир Зеленський підписав 4 вересня. Всесвітня організація охорони здоров’я закликає уряди визнавати безпеку пацієнтів пріоритетною умовою у політиці та програмах охорони здоров’я..

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області