18 Липень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
18.07.2019 | Актуально

Про перерахунок пенсій з 1 липня 2019 року

 

           Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня 2019 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1497,00 грн. до 1564,00 грн.


17.07.2019 | Актуально

Як виглядало би місто, мер якого – дитина

 

       У рамках ініціативи «Громада дружня до дітей та молоді» команда Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) провела конкурс, під час якого діти з усієї України у формі відео, малюнків або текстів розказували про те, яким би хотіли бачити своє місто і що змінили б у ньому, якби раптом очолили його. Найоригінальніші та найцікавіші пропозиції, лягли в основу карти «Міста Дитячих Мрій». Її використають, щоб створити у громадах дружнє середовище до дитини.

   Детальніше на https://www.facebook.com/tlumssd/


16.07.2019 | Актуально

Відбулись засідання виконавчих комітетів місцевих рад району

 

У вівторок, 16 липня, в селищній та сільських радах району відбулися засідання виконавчих комітетів місцевих рад. За інформацією відділу з питань організаційної та інформаційно-аналітичної роботи апарату РДА, найчастіше заслуховувались питання про виконання бюджету за І півріччя 2019 року. В окремих виконавчих комітетах сільських рад вирішили розглянути питання про роботу торгових точок на території сільської ради, про першочерговізаходи щодо реалізації конституційного права на звернення громадян до органів влади та органів місцевого самоврядування, про стан військового обліку, про організацію довкілля шкільної молоді під час літніх канікул, проорганізацію соціальної допомоги громадянам похилого віку.

 За результатами засідань будуть прийняті відповідні рішення.


16.07.2019 | Актуально

Перший заступник голови райдержадміністрації провів щотижневу нараду

 

У вівторок, 16 липня, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Присяжнюка відбулася щотижнева нарада з в.о. керівника апарату райдержадміністрації Мар’яною Поліщук, начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району. Участь у нараді взяв заступник голови районної ради Василь Гнатюк.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району: освіти, медицини, фінансів, а також питання підготовки до нового 2019-2020 р. навчального року, проблемних сімей на території району та фінансування програми для відпочинку дітей-сиріт на території Івано-Франківської області, проведені заходи з святкування 600-річчя з дня першої літописної згадки про с.Кутище та проведений районний фестиваль «Покутська Вільха», питання підготовки заходів до святкування Дня незалежності України, про завершення проведення перерахунків пенсій для пенсіонерів Тлумацького району, про звернення людей з призначення субсидій на новий опалювальний період 2019-2020 рр. та інші.

За результатами наради Микола Присяжнюк дав ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідночинного законодавства.


15.07.2019 | Актуально

В селі Кутище відбувся районний фестиваль «Покутська Вільха»

 

        12 липня  у  с.Кутище відбувся районний фестиваль народної творчості  «Покутська Вільха» в рамках святкування 600-літнього ювілею від першої літописної згадки  про село.


15.07.2019 | Актуально

День селища

 

     На днях жителі селища Обертин святкували 603-річницю від першої літописної згадки про селище. Ось уже 18 років поспіль громада селища організовує святкування. З самого ранку линули мелодії .  У  церкві  св. Кирила та Мефодія  провели святкове богослужіння. Після святкової літургії  гості та жителі селища поспішили на площу до Народного Дому де працювали атракціони для дорослих та дітей.

     З 18:00 год.  до 20:00 год. виступав концертний гурт Івано-Франківської філармонії  «Будьмо», свято продовжилось народними гуляннями під супровід музичного гурту «Акорд» з м.Ів-Франківськ.

     На святі були присутні селищний голова Віктор Хамут та депутат обласної ради Богдан Станіславський.


12.07.2019 | Актуально

До 5-річчя від початку збройної агресії Росії проти України Інститут національної пам’яті підготував інформкампанію «Вертаємо своє»

 

Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2019 році» цьогоріч в Україні відзначається 5 років з часу звільнення міст Східної України від російської окупації: Лимана (04.06.2014), Маріуполя (13.06.2014), Слов’янська, Краматорська, Дружківки, Костянтинівки (05.07.2014), Бахмута (06.07.2014), Торецька (21.07.2014), Авдіївки (30.07.2014), Красногорівки (01.08.2014), Мар’їнки (05.08.2014).

http://www.if.gov.ua/news/do-5-richchya-vid-pochatku-zbrojnoyi-agresiyi-rosiyi-proti-ukrayini-institut-nacionalnoyi-pam-yati-pidgotuvav-informkampaniyu-vertayemo-svoye


12.07.2019 | Нарада

Відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тлумацькій районній державній адміністрації

 

11 липня відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тлумацькій районній державній адміністрації за головування першого заступника голови районної державної адміністрації, голови ДНПК Миколи Присяжнюка. Йшлося про профілактику сказу тварин, усунення ризиків виникнення зоонозів, контроль за утриманням домашніх тварин, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами.  Крім того обговорювали питання профілактики африканської чуми свиней, заразного вузликового дерматиту великої рогатої худоби, пташиного грипу та інших інфекційних захворювань тварин та птиці, недопущення занесення збудників інфекційних захворювань на територію району. Проведено аналіз  виконання попередніх рішень ДНПК.

За підсумками роботи було вирішено розробити програму контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на різних рівнях органів місцевого самоврядування; при формуванні місцевих бюджетів на 2020 рік  закласти у видатковій частині видатки на фінансування «Програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами»; регулювання чисельності хижих і шкідливих тварин, особливо вовка та лисиці, диких свиней на території мисливських угідь.

Надзвичайно важливим залишається проведення широкої роз’яснювальної роботи серед населення та суб'єктів господарювання, які займаються утриманням, розведенням, вирощуванням, забоєм тварин та обігу їх продукції, щодо здійснення профілактичних заходів, спрямованих на недопущення виникнення та поширення інфекційних хвороб тварин, зокрема АЧС, сказу, пташиного грипу, заразного вузликового дерматиту ВРХ та інших інфекційних захворювань тварин та птиці.

За результатами засідання було прийняте протокольне рішення, яке буде направлено в органи місцевого самоврядування та установи і організації для виконання та контролю.

Контроль за виконанням рішення ДНПК покладено на Тлумацьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.


12.07.2019 | Актуально

Службою зайнятості Прикарпаття укомплектовано 24,2 тис. вакансій

 

Станом на 1 липня 2019 року кількість зареєстрованих безробітних у Івано-Франківській обласній службі зайнятості становила 8,2 тис. осіб, з них 7,2 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

«Середній розмір допомоги по безробіттю у червні 2019 року становив 2695 грн. (у червні 2018 року – 2338 грн.). Окрім цього у базі даних обласної служби зайнятості у січні-червні 2019 року налічувалось 28,5 тис. вакансій, що на 15% більше, ніж у січні-червні 2018 року. Кількість роботодавців, які співпрацювали з філіями нашого обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості, становила 6,1 тисячі», - зауважує директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості.


12.07.2019 | Актуально

Понад 2 мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб сплатили до бюджету платники Прикарпаття

 

Як повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, протягом січня-червня 2019 року від платників податків Івано-Франківщини до бюджету надійшло 2417,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 430,4 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Найбільші суми податку до зведеного бюджету сплачено платниками обласного центру Прикарпаття – 892,9 млн грн, Коломийського району – 237,1 млн грн, Калуського району – 231,8 млн грн, Долинського району – 180,9 млн грн, Надвірнянського району – 141,9 млн грн, Тисменицького району – 117,5 млн грн та Галицького району – 111,1 млн гривень..

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області