20 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
20.01.2020 | Актуально

22 січня пройде Молитва за мир та припинення війни в Україні

 

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася прес-конференція щодо організації важливої події, яка буде відбуватися 22 січня, в День соборності України - Молитви за мир та припинення війни. З представниками ЗМІ спілкувалися перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, голова обласної ради Олександр Сич, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, архієреї Церков Прикарпаття.

http://www.if.gov.ua/news/22-sichnya-projde-molitva-za-mir-ta-pripinennya-vijni-v-ukrayini


20.01.2020 | Актуально

Володимир Зеленський вшанував пам'ять загиблих «кіборгів» – захисників Донецького аеропорту

 

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у заходах з ушанування пам’яті військовослужбовців, які в цей день 2015 року загинули при обороні Донецького аеропорту під час війни на сході України.

Глава держави разом із членами родин полеглих військових поклав квіти до підніжжя Пам’ятного дзвона, що на території Міністерства оборони України.

http://www.if.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-vshanuvav-pam-yat-zagiblih-kiborgiv-zahisnikiv-doneckogo-aeroportu


20.01.2020 | Актуально

Пенсія – в «один дотик»

 

Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області наголошує громадянам про можливість звернення за призначенням пенсії – в «один дотик» через веб-портал електронних послуг Фонду.

http://www.if.gov.ua/news/pensiya-v-odin-dotik


20.01.2020 | Актуально

16.01.2020 року набув чинності  Закон України "Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству" від 05.12.2019 року № 340 – IX.

 

   Закон спрямований на забезпечення захисту майнових прав власників і користувачів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню і захопленню підприємств в аграрному секторі економіки, вирішення інших питань у сфері регулювання земельних відносин, вдосконалення процедури державної реєстрації земельних ділянок, речових прав на них, взаємодії Державного земельного кадастру та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.


17.01.2020 | Подія

У Тлумачі вшанували пам’ять Володимира Кріля 

 та Степана Мандзюка

 

Традиційно у переддень Водохреща та Другого Святого вечора громадськість Тлумаччини збирається біля пам’ятного знаку безневинно страченим Борцям за волю України щоб вшанувати пам’ять невинно убієнних вояків УПА Степана Мандзюка та Володимира Кріля.

 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/99931.htm


17.01.2020 | Актуально

Сергій Гаєвський взяв участь у звітно-виборній конференції районної організації Профспілки працівників освіти

 

16 січня у великій залі засідань органів влади району відбулася звітно-виборна конференція Тлумацької районної організації Профспілки працівників освіти за участі голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського, заступника голови районної ради Василя Гнатюка, голови обкому Профспілки працівників освіти Мирослава Габорака.

Із звітною доповіддю перед учасниками конференції виступила голова районної організації Профспілки Оксана Смижук. Зазначалося, що основними завданнями роботи ради є забезпечення захисту трудових, соціально-економічних, професійних, моральних прав та інтересів членів районної профспілкової організації.

 

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/99930.htm


17.01.2020 | Актуально

Більше 2 мільйонів гривень збитків відшкодовано державі завдяки податківцям Івано-Франківщини

 

Як повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, протягом 2019 року працівниками відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС за результатами проведення дослідження фінансово-господарської діяльності платників податків складено 33 матеріали з ознаками кримінальних правопорушень. Матеріали досліджень передані в правоохоронні органі для розгляду та прийняття рішення.

http://www.if.gov.ua/news/bilshe-2-miljoniv-griven-zbitkiv-vidshkodovano-derzhavi-zavdyaki-podatkivcyam-ivano-frankivshini


17.01.2020 | Увага

Обережно – СКАЗ!

 

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено сказ собак  (2 гол.),  які належали громадянам с. Марківці Тисменицького району Івано-Франківської області.

Захворювання виявлено за результатами лабораторного дослідження методом люмінесцентної мікроскопії (звіти про результати дослідження патологічного матеріалу від 06.01.2020р. № 000007 п.м./20 та від 09.01.2020р. № 000008 п.м./20).

Спеціалістами Тисменицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та служби ветеринарної медицини району в ході епізоотичного розслідування даних випадків встановлено, що дані тварини перебували в контакті з лисицею.

З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісій при Тисменицький районній держадміністрації, рішенням якої затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено с. Марківці неблагополучною територією та накладено карантинні обмеження.

В осередку захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції.

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ДОМАШНІХ ТВАРИН

Для запобігання виникнення сказу потрібно регулярно (щороку) проводити щеплення домашніх улюбленців проти сказу, а якщо з’явилися клінічні ознаки захворювання, інформувати службу ветеринарної медицини, або доправити тварину для огляду у ветеринарну установу. 

У випадку виявлення контакту домашніх тварин з тваринами дикої фауни повідомляти спеціалістів ветеринарної медицини для проведення відповідних заходів, з метою попередження зараження та загибелі домашньої тварини.


17.01.2020 | Актуально

Польський досвід у проведенні реформ для нас є дуже важливим, - Денис Шмигаль

 

Голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль провів зустріч з віцемаршалеком Опольського воєводства Збіґнєвом Кубаляньцем. Сторониобговорили стан та перспективи співпраці між Прикарпаттям та Опольським воєводством, зокрема в частині обміну досвідом у проведенні реформи децентралізації.

http://www.if.gov.ua/news/polskij-dosvid-u-provedenni-reform-dlya-nas-ye-duzhe-vazhlivim-denis-shmigal


16.01.2020 | Актуально

Володимир Зеленськийпоставив уряду завдання продовжити посилений контроль над пожежною безпекою в Україні

 

Президент України Володимир Зеленський поставив Кабінету Міністрів завдання продовжити роботу щодо посилення контролю пожежної безпеки, покращення матеріально-технічного стану рятувальних підрозділів і служб.

http://www.if.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-postaviv-uryadu-zavdannya-prodovzhiti-posilenij-kontrol-nad-pozhezhnoyu-bezpekoyu-v-ukrayini.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області