14 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
14.11.2019 | Актуально

Відбувся конкурс на кращу кімнату студентів Тлумацького коледжу

 

13 листопада відбувся конкурс на кращу кімнату студентів Тлумацького коледжу до дня студента. В.о. начальника відділу у справах молоді та спорту Наталія Круховська визначила перші другі і треті місця, студенти нагороджені грамотами і подарунками відділу у справах молоді та спорту Тлумацької райдержадміністрації.


14.11.2019 | Статистика

Індекс  споживчих  цін  у жовтні  2019 року

 

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку у жовтні 2019р. порівняно із вереснем в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) становила 0,7%, з початку року – 4,2%, в області – 0,6% та 4,4% відповідно.

Приріст споживчих цін у жовтні п.р. зафіксовано в усіх регіонах країни: від 0,2–0,7% у Запорізькій, Рівненській, м.Києві, Вінницькій, Черкаській, Житомирській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Сумській, Тернопільській, Херсонській, Чернігівській областях до 0,8–1,7% у Дніпропетровській, Донецькій, Одеській, Волинській, Київській, Луганській, Миколаївській, Харківській, Чернівецькій, Полтавській, Хмельницькій та Закарпатській областях.

На споживчому ринку області у жовтні п.р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,7%. Найбільше (на 29,3% та 10,3%) подорожчали крупи гречані та яйця. На 3,1–0,5% зросли ціни на сири, сметану, маргарин, молоко, хліб, масло, макаронні вироби, овочі, рибу та продукти з риби. Водночас на 4,2–0,2% подешевшали цукор, соняшникова олія,  свинина, фрукти, м’ясо птиці, оливкова олія, рис.


14.11.2019 | Актуально

3 початку року прикарпатські рятувальники 225 разів виїжджали на хибні виклики

 

Чи не щодня до пожежно-рятувальної служби області надходять повідомлення зі стаціонарних та мобільних телефонів із проханням про допомогу від мешканців області, котрі потрапили в різні ситуації.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/3-pochatku-roku-prikarpatski-ryatuvalniki-225-raziv-viyizhdzhali-na-hibni-vikliki


14.11.2019 | ЦБС інформує

Мова, як і Україна – у нашому серці 

 

Ми – українці. Живемо у вільній державі – Україні.  Розмовляємо рідною мовою. Мова… Вона звучить, співає на своїй землі, у кожному із нас.

Традиційно до Дня української писемності та мови в бібліотеках району проведено різні просвітницькі заходи: години рідної мови «Дзвенить струмочком рідна мова» (с.Яківка, с.Олещино), години спілкування «Рідна мова – Божа благодать» (с.Попелів, с.Палагичі), поетичні години «Мово моя, душа голосна України» (с.Буківна, с.Гавриляк), читацькі марафони, імпрези, народознавчі уроки.

В кожній книгозбірні діють книжкові виставки, літературні календарі, тематичні викладки, де представлено художні твори та поезію українських письменників, довідники, енциклопедії, вислови та цитати відомих людей про красу української мови.

Детальнішеhttp://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/97944.htm


14.11.2019 | Актуально

Про відшкодування витрат ОСББ на заходи з енергоефективності, — роз’яснення Мінрегіону

 

У першій частині інтерв’ю директор Фонду енергоефективності Юлія Головатюк-Унгуряну розповіла про можливості програми «Енергодім» для ОСББ, діяльність Фонду щодо впровадження заходів з енергоефективності багатоквартирних будинків. Друга частина інтерв’ю детально інформує про фінансування пакетів програми «Енергодім», основні етапи співпраці ОСББ з Фондом енергоефективності та економію споживачів за опалення.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/pro-vidshkoduvannya-vitrat-osbb-na-zahodi-z-energoefektivnosti-roz-yasnennya-minregionu


14.11.2019 | Актуально

Цьогоріч надходження з туристичного збору зросли на 1,8 млн гривень

Впродовжпоточного року до місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло 5,1 млн грн туристичного збору, що на 1,8 млн грн більше ніж торік. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Ріст надходжень з туристичного збору є не тільки результатом підвищення туристичної привабливості Прикарпаття, але й результатом внесених змін до порядку справляння туристичного збору. Зокрема, з початку 2019 року набули чинності зміни щодо розміру ставки, бази справляння та порядку сплати туристичного збору.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/cogorich-nadhodzhennya-z-turistichnogo-zboru-zrosli-na-1-8-mln-griven


13.11.2019 | Навчання

Проведено навчання з секретарями ОТГ, селищних, сільських рад району

 

11 листопада, у Тлумацькокому районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області було проведено навчання з секретарями ОТГ, селищних, сільських рад району, яку провела начальник відділу Антошків Л.П.

Тема навчання: вивчення порядку обліку звітності про використання бланків свідоцтв про ДРАЦС, їх зберігання, а також було розглянуто ряд інших питань пов'язаних з ДРАЦС.


13.11.2019 | Соціальний захист

Відбулося засідання районної комісії з питань надання

населенню житлових субсидій

11 листопада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Присяжнюка проведено засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

На засіданні розглянуто: 151 звернення щодо призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо і скраплений газ, 12 звернень за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 11 звернень за призначенням компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.із них 6-призначено, 5 відмовлено, 1  звернення за призначенням пільг АТО, 1 звернення по призначення пільг учасника війни. В ході засідання комісії всі заяви були розглянуті та прийняті відповідні рішення.


13.11.2019 | Актуально

Дотримуйтеся правил безпечної поведінки у побуті

 

Характерною особливістю сучасного житла є наявність горючих матеріалів у вигляді меблів, килимів, книжок, одягу, іграшок, побутових приладів, які мають пластмасові корпуси та деталі, предметів побутової хімії, паперу.

Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/dotrimujtesya-pravil-bezpechnoyi-povedinki-u-pobuti


13.11.2019 | Актуально

Важлива інформація для одержувачів пільг на ЖКП

 

Починаючи з листопада 2019 року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій.

Це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на ЖКП, який вступив в силу з 1 жовтня 2019 року.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/vazhliva-informaciya-dlya-oderzhuvachiv-pilg-na-zhkp.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Я маю право
Нова банкнота 1000 гривень (корисна інформація)
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області