23 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
23.01.2020 | Нарада

Капітальний ремонт доріг місцевого значення загального користування на контролі у районної влади

 

У середу, 22 січня, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський провів робочу зустріч з начальником відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації Романом Качуром щодо здійснення капітального ремонту дорожнього покриття доріг місцевого значення загального користування та комунальної дороги в районі.

На порядок денний виносилося питання стану дорожнього покриття та першочергові заходи щодо проведення ремонтних робіт на місцевих дорогах загального користування в напрямку сіл Обертин-Жуків (О090402 Городенка-Черемхів), села Грушка (С091412), Тлумач-Палагичі (С091410) та комунальної дороги в селі Сокирчин по вул. Незалежності Петрівської сільської ради.


23.01.2020 | Актуально

Обговорено особливості розвитку та підтримки  сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

 

В Тлумацькому РЦСССДМ говорили про  створення, особливості розвитку та підтримки  сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме  прийомні сім`ї та дитячі будинки сімейного типу(ДБСТ).

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100079.htm


23.01.2020 | Актуально

До місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло понад 630 мільйонів гривень плати за землю

 

За січень-грудень 2019 року до місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло 634,2 млн грн плати за землю, що на 112,9 млн грн більш, ніж за 2018 рік. Про це повідомили у головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 

http://www.if.gov.ua/news/do-miscevih-byudzhetiv-ivano-frankivshini-nadijshlo-ponad-630-miljoniv-griven-plati-za-zemlyu


22.01.2020 | Актуально

Зменшено розмір витрат на копіювання документів, що надаються за запитом на інформацію

 

Кабінет Міністрів України 15 січня вніс зміни до постанови, яким затверджено граничні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

Відтепер розмір цих витрат зменшено. Також врегульовано питання розміру граничних витрат на сканування таких документів. Проект постанови розроблено Держкомтелерадіо на виконання доручень Кабінету Міністрів України та листа Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач інформації зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк документів, якщо їхній обсяг перевищує 10 сторінок. Розмір фактичних витрат визначається відповідним розпорядником на копіювання та друк в межах граничних норм, встановлених Кабінетом Міністрів України. Раніше для розрахунку цих граничних норм використовувалась мінімальна заробітна плата станом на дату копіювання та друк документів.

 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100065.htm


22.01.2020 | Увага конкурс!

Стартував ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2020

 

Запрошуємо до участі учнів середніх загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів.

Тематика малюнків – безпечне ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

ПЕРШИЙ ЕТАП

Учасники надсилають роботи до регіональних управлінь Держпраці не пізніше 15 лютого 2020 року.

Переможців буде визначено у трьох вікових групах:

перша група – віком від 6 до 10 років;

друга група – віком від 11 до 14 років;

третя група – віком від 15 до 17 років.

Автори робіт, які посіли перші місця, стають лауреатами конкурсу.

ДРУГИЙ ЕТАП (ФІНАЛ)

Умови проведення конкурсу викладені в Положенні про Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»


22.01.2020 | З нагоди свята

Шановні жителі Тлумаччини! 

 

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.

Вітаючи вас з Днем Соборності України, бажаємо міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо рідної України!

 

З повагою

Голова районної державної адміністрації     Сергій Гаєвський

Голова районної ради    Василь Двояк


22.01.2020 | Актуально

Несплачені внески – втрачена пенсія

 

Під гаслом «Несплачені внески – втрачена пенсія» працівники Пенсійного фонду України провели флешмоб в місті Тлумач.

Учасники заходу закликали мешканців міста не погоджуватися на пропозиції тіньової зайнятості й оплати праці, щоб не позбавляти себе соціального захисту під час трудової діяльності та гідного матеріального забезпечення на старості літ. Розповіли, що право на гідну пенсію має той, хто отримував належного розміру легальну зарплату, має достатній страховий стаж і сплачені внески у розмірі, не меншому за встановлений законом мінімальний. Пенсійники наголосили пересічним громадянам, що саме через несплату податків з «тіньової» заробітної плати працівники залишаються без відповідного соціального захисту та гідного пенсійного забезпечення в майбутньому.

Кожен найманий працівник має можливість контролювати нарахування йому заробітної плати зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду України та щомісячно перевіряти: з якої заробітної плати сплачено ЄВ, яку тривалість страхового стажу йому зараховано. Таку інформацію він може отримати і безпосередньо в Пенсійному фонді України.

Довідково

На обліку у Тлумацькому відділі обслуговування громадян перебуває понад 12 тисяч пенсіонерів. На веб-порталі Пенсійного Фонду України в області зареєстровано близько 45 тисяч громадян.


22.01.2020 | Президент України

Звернення Президента з нагоди Дня соборності України

 

Дорогі українці!

Рівно 101 рік тому відбулась одна з найбільш знакових подій в історії української державності та національно-визвольних змагань.

«Здійснилися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України». Це цитата з Акта Злуки, який сповіщав про возз’єднання в єдину, незалежну державу та був урочисто проголошений діячами УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.

В усіх куточках України це зустріли піднесено та захоплено: нарешті з’явився шанс для побудови соборної та самостійної країни. Та він, на жаль, був втрачений. Амбіції тогочасних політиків завадили їм досягти справжньої державної єдності. Єдності не у словах, а у справах.

Невдовзі УНР залишила Київ під натиском більшовиків, більшість території Галичини зайняли польські війська. Північну Буковину – румуни, а Закарпаття відійшло Чехословаччині.

 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100048.htm


22.01.2020 | Відділ освіти РДА інформує

«Колядуймо з миром»

 

Під час зимових канікул в закладах освіти проходила патріотично-благодійна акція «Колядуймо з миром», яка організована з ініціативи лідерів учнівського самоврядування району. Учнівські колективи закладів загальної середньої освіти разом з педагогами звеличували народження Христа щирими колядками, дзвінкими щедрівками та щедрими віншуваннями . З метою залучення молоді до відродження народних традицій, збереження українських звичаїв та обрядів учні освітніх закладів залучалися до фольклорно-театралізованих дійств: «Вертеп» (Грушківський НВК, Обертинський ліцей, Нижнівський ліцей, Яківська ЗОШ І-ІІст.,Живачівський НВК); «Царі» (Кутищенський, Палагицький НВК); «Маланка»( Гарасимівська ЗОШ І-ІІІст., Підвербцівський, Ісаківський НВК, Жуківська ЗОШ І-ІІІст.); «Водіння кози»(Гостівська , Петрівська ЗОШ І-ІІІст.,). Колядники-учні 5 - Б класу Обертинського ліцею та вихованці Обертинського БДЮТ взяли участь у акції "Різдво на щастя" для людей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Учні Обертинського ліцею візьмуть участь у акції "Серце до серця" та відвідають будиночок сиріт з інвалідністю "Оселя Віри, Надії, Любові". Вокально-хоровий колектив «Розмарія» Нижнівського ліцею візьме участь у XV Різдвяному Фестивалі -2020 «Ой радуйся,земле!» в місті Коломиї.

 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100046.htm


22.01.2020 | Інвестиції

Голова райдержадміністрації зустрівся з інвесторами

 

З метою залучення інвестицій та розвитку вітрової енергетики на території Тлумацького району, у віторок, 21 січня, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський зустрівся з засновниками німецької компанії FEFA Томасом та Фабіаном Шварцльозе. Йшлося про будівництво вітрової станції у селі Живачів Тлумацького району.

Очільникрайону спільно з головою села Павлом Шевчуком та представниками компанії оглянули місцевість де можуть бути встановлені вітряки та оцінили варіанти розміщення станції.

Нагадаємо, що 20 січня, Сергій Гаєвський взяв участь у обговоренні інвестиційної угоди на будівництво 12 вітряків в селі Прибилів Тлумацької міської ради ОТГ. Інвестором виступить німецька фірма «FEFA» – це підприємство давно працює на ринку Німеччини. Голова ОТГ Роман Круховський нещодавно, під час візиту у Німеччину, підписав договір містобудівної діяльності, яким передбачено будівництво вітряків. Вітрові установки матимуть потужність 5600 кВт і висоту 166 м.

 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100040.htm.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області