10 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
10.04.2020 | Актуально

Тлумацьке бюро правової допомоги інформує

Домашнє насильство: куди звертатись?

 

Домашнє насильство - діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

Відповідно до Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” виділяють 4 форми домашнього насильства: економічне, психологічне, сексуальне, фізичне.


10.04.2020 | Соціальний захист

У районі посилюється робота щодо соціальної підтримки малозабезпечених та одиноких громадян похилого віку у час карантину

 

Нещодавно Мінсоцполітики та мережа магазинів АТБ розпочали проект із забезпечення вразливих верств населення продуктами харчування. Продуктові набори планується надавати одиноким особам: віком понад 80 років, громадянам похилого віку, які потребують догляду, та особам з інвалідністю.

На Тлумаччині, в цей нелегкий час теж триває така робота, соціальні працівники адресно розвозять та вручають людям похилого віку, одиноким непрацездатним громадянам, які потребують стороннього догляду та особам з інвалідністю, продуктові набори надані мережею АТБ.


10.04.2020 | Актуально

Понад 5 млн гривень єдиного податку надійшло до місцевих бюджетів Тлумаччини

Протягом трьох місяців 2020 року платниками Тлумаччини сплачено 5,5 млн гривень єдиного податку.  Фізичними особами - підприємцями сплачено - 3,5 млн гривень, що  на 1,2 млн гривень більше показника 2019 року. Від юридичних осіб, що обрали спрощену систему оподаткування направлено до бюджету 0,7 млн гривень від сільськогосподарських товаровиробників – платників єдиного податку  4 групи надійшло 1,2 млн гривень, що на 0,5 млн гривень більше минулорічного показника.     


10.04.2020 | Важливо знати

Щодо виплати одноразової грошової допомоги


10.04.2020 | Важливо знати

Уряд підтримав законопроєкт щодо посилення відповідальності за самовільне випалювання рослинності

 

Уряд підтримав розроблений Мін’юстом проєкт Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення адміністративної відповідальності за самовільне випалювання рослинності або її залишків». Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.

 

http://www.if.gov.ua/news/uryad-pidtrimav-zakonoproyekt-shodo-posilennya-vidpovidalnosti-za-samovilne-vipalyuvannya-roslinnosti


9.04.2020 | Актуально

Віталій Федорів: Рання діагностика – ключ до порятунку хворих на COVID-19. Івано-Франківщина отримала 10 тис. експрес-тестів на виявлення короновірусу

 

У зв’язку зі значним поширенням на Прикарпатті коронавірусної інфекції, а також збільшенням кількості летальних випадків, спричинених COVID-19 , проведення ранньої діагностики допоможе своєчасно виявляти небезпечну недугу та надавати необхідну медичну допомогу. На цьому сьогодні під час отримання партії, - а це 10 тисяч одиниць, - швидких тестів моделі SARS-COV2 antibody test від Благодійного Фонду Ріната Ахметова та ДТЕК акцентував увагу т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-rannya-diagnostika-klyuch-do-poryatunku-hvorih-na-covid-19-ivano-frankivshina-otrimala-10-tis-ekspres-testiv-na-viyavlennya-koronovirusu


9.04.2020 | Актуально

На Прикарпатті посилюються карантинні заходи

 

Сьогодні під час засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС рекомендовано західним областям України, у тому числі й Івано-Франківській, увести на вихідні посилені карантинні заходи режим обмеженого пересування. Про це повідомила перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка під час щоденного онлайнбрифінгу щодо ситуації з поширення COVID-19 на Прикарпатті.

http://www.if.gov.ua/news/na-prikarpatti-posilyuyutsya-karantinni-zahodi


9.04.2020 | Актуально

 

На Прикарпатті відбудеться пероральна вакцинація диких

м'ясоїдних тварин проти сказу

 

Повідомляємо, що з метою реалізації положень міжнародної угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства Угорщини щодо виконання Програми боротьби зі сказом на території України в 2018-2020 році, та виконання розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 24.03.2020 р. № 31, на території Долинського, Рожнятівського, Надвірнянського районів і Болехівської міської ради, протягом квітня місяця, буде проведена весняна кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною з літаків.

Розкидання приманок відбуватиметься лише над лісовими та польовими угіддями, поза територіями населених пунктів.

Приманка безпечна для людей і тварин; має  вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна. Усередині - желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Прохання до жителів  області: при виявлені подібних приманок - не брати їх руками і не переносити з місць розкладання.

 

 

                         


9.04.2020 | Благодійність

Благодійна допомога медикам

 

Лікарі та медичні працівники — справжні герої у цій війні з вірусом, саме вони стоять на передовій. Тому  у цей складний час  триває діяльність із забезпечення медичних працівників  району засобами індивідуального захисту.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Штерн Агро», передало лікарям КНП Тлумацької Центральної районної лікарні благодійну допомогу, а це – одноразові медичні маски, бахіли, костюми біозахисту.

Висловлюємо велику вдячність благодійникам.


9.04.2020 | Актуально

Президент: Карантин – це те, що нас рятує

 

Наразі не можна говорити про пом’якшення карантинних заходів, особливо з урахуванням Великодніх свят, коли існує загроза скупчення людей і чимало українців повертаються додому на святкування. Такої згоди дійшли на традиційній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо боротьби з коронавірусом.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/prezident-karantin-ce-te-sho-nas-ryatuye.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Охорона праці очима дітей

Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області