20 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
20.10.2020 | .

Протиепідемічні заходи під час організації та проведення виборів

 

Постановою № 846, прийнятою на позачерговому засіданні Кабінету міністрів України 14.09.2020 року, було встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19.

 

http://www.if.gov.ua/news/protiepidemichni-zahodi-pid-chas-organizaciyi-ta-provedennya-viboriv


20.10.2020 | .

Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України

 

Дорогий народе! Шановні громадяни України!

Шановні народні депутати, пане Голово, пане Прем’єр-міністре, члени уряду та Офісу Президента, шановні судді, представники дипломатичного корпусу, ваші блаженства, шановні журналісти!

 

http://www.if.gov.ua/news/poslannya-prezidenta-ukrayini-volodimira-zelenskogo-do-verhovnoyi-radi-pro-vnutrishnye-i-zovnishnye-stanovishe-ukrayini


20.10.2020 | .

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини інформує про дотримання заходів із протидії коронавірусу

 

Спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за минулий тиждень (з 12 до 18 жовтня) перевірили 675 об’єктів та виявили 154 порушення. Було складено 93 протоколи, 75 приписів, направлено 19 листів в органи влади та 4 листи в Національну поліцію.

 

http://www.if.gov.ua/news/derzhprodspozhivsluzhba-ivano-frankivshini-informuye-pro-dotrimannya-zahodiv-iz-protidiyi-koronavirusu


20.10.2020 | Нарада

 

Відбулась щотижнева нарада

 

У вівторок, 20 жовтня, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Мигаля відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також: забезпечення освітніх закладів району засобами дезінфекції, підвозу учнів до навчальних закладів,  соціальних виплат та нарахування житлових субсидій мешканцям району, соціального захисту дітей-сиріт, пенсійного забезпечення, щорічного оцінювання державних службовців та інші.

За результатами наради, першим заступником голови РДА дано  ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідно чинного законодавства.


20.10.2020 | .

Маємо бути впевнені в достатній кількості ліжок, забезпечених киснем, у лікарнях – Президент під час селекторної наради

 

571 мільйон гривень субвенції було перераховано в регіони для забезпечення киснем ліжок в опорних лікарнях, де приймають хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це доповіли представники уряду на селекторній нараді щодо запобігання поширенню та подолання наслідків коронавірусу в Україні, що відбулася під головуванням Президента Володимира Зеленського.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/mayemo-buti-vpevneni-v-dostatnij-kilkosti-lizhok-zabezpechenih-kisnem-u-likarnyah-prezident-pid-chas-selektornoyi-naradi


20.10.2020 | .

Долучайтеся до Всеукраїнського конкурсу «Волонтерство: від усвідомлення до дії»

 

Приурочений конкурс Міжнародному дню волонтера.

 

http://www.if.gov.ua/news/doluchajtesya-do-vseukrayinskogo-konkursu-volonterstvo-vid-usvidomlennya-do-diyi


19.10.2020 | .

У лікарнях області перебувають 600 пацієнтів із COVID-19

 

За інформацією департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, на 19 жовтня в області зареєстровано 16766 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 186 за минулу добу.

 

http://www.if.gov.ua/news/u-likarnyah-oblasti-perebuvayut-600-paciyentiv-iz-covid-19


19.10.2020 | .

Віталій Федорів закликав розпорядників коштів ДФРР активізувати роботу щодо реалізації об’єктів

 

Цьогоріч на Івано-Франківщині за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку реалізуються 32 проекти на загальну суму 286,906 млн.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-zaklikav-rozporyadnikiv-koshtiv-dfrr-aktivizuvati-robotu-shodo-realizaciyi-ob-yektiv


19.10.2020 | .

Віталій Федорів: Питання забезпечення киснем закладів охорони здоров’я є пріоритетним під час боротьби з COVID-19

 

Сьогодні під час щотижневої онлайн-наради, яку провів голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації і голови райдержадміністрацій обговорили ситуацію в області щодо поширення та протидії вірусу COVID-19.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-pitannya-zabezpechennya-kisnem-zakladiv-ohoroni-zdorov-ya-ye-prioritetnim-pid-chas-borotbi-z-covid-19


19.10.2020 | .

Платники Прикарпаття сплатили до бюджету понад 456,5 мільйонів гривень плати за землю

 

З початку 2020 року до місцевих бюджетів Прикарпаття платники податків сплатили 456,5 млн грн плати за землю. Плата за землю посідає третє місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів Прикарпаття і становить понад 10 відсотків загальних надходжень. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/platniki-prikarpattya-splatili-do-byudzhetu-ponad-456-5-miljoniv-griven-plati-za-zemlyu.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області