2 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
2.12.2020 | .

До закладів області, де лікуватимуть пацієнтів із COVID-19, віднесли ще одну лікарню

 

У департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації повідомили, що станом на сьогодні, 2 грудня, в області зареєстровано 37546 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 529 за минулу добу. Всього за час пандемії одужали 14028 пацієнти, померли – 654.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/do-zakladiv-oblasti-de-likuvatimut-paciyentiv-iz-covid-19-vidnesli-she-odnu-likarnyu


2.12.2020 | .

Служба зайнятості для людей з інвалідністю

 

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. Це ще один привід нагадати про необхідність забезпечення рівних трудових можливостей для всіх громадян України, адже сприяння працевлаштуванню людей з інвалідністю є одним з головних напрямів діяльності служби зайнятості.

 

http://www.if.gov.ua/news/sluzhba-zajnyatosti-dlya-lyudej-z-invalidnistyu


2.12.2020 | .

Батьки новонароджених дітей мають отримати вчасно і без жодної затримки одноразову допомогу «пакунок малюка» або відповідні виплати

 

Одноразованатуральна допомога «пакунок малюка» є цільовою допомогою родинам новонароджених дітей. Тому вони їх мають отримати вчасно і без жодної затримки.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/batki-novonarodzhenih-ditej-mayut-otrimati-vchasno-i-bez-zhodnoyi-zatrimki-odnorazovu-dopomogu-pakunok-malyuka-abo-vidpovidni-viplati


1.12.2020 | .

Питання роботи соціальної сфери області обговорили на нараді в ОДА

 

Сьогодні під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук відбулася робоча нарада із керівниками профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

 

http://www.if.gov.ua/news/pitannya-roboti-socialnoyi-sferi-oblasti-obgovorili-na-naradi-v-oda


1.12.2020 | .

Всеукраїнські учнівські олімпіади не проводитимуться під час карантину

 

Через загострення епідеміологічної ситуації в країні та ріст показників захворюваності на коронавірус ухвалено рішення не проводити Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, турніри, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності під час надзвичайних обставин (надзвичайні ситуації природного та техногенного походження, карантин, запровадження протиепідемічних заходів та інші обставини, які об’єктивно унеможливлюють їх проведення).

 

http://www.if.gov.ua/news/vseukrayinski-uchnivski-olimpiadi-ne-provoditimutsya-pid-chas-karantinu


1.12.2020 | .

Відбулась щотижнева нарада

 

У вівторок, 1 грудняпід керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДАкерівниками структурних підрозділів райдержадміністраціїустанов і організацій району.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також: поширення COVID - 19 на території району, виплати заробітньої плати працівникам освітніх установ району, зайнятості населення, перерахунку пенсій, соціальних виплат та нарахування житлових субсидій, та інші.

Детальніше:


1.12.2020 | .

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

 

Спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби в області за минулий тиждень (з 23 до 29 листопада) перевірили 2558 об’єктів, виявили 188 порушень (7%). Складено 118 протоколів, 139 приписів, 25 листів направлено в органи місцевого самоврядування, 32 листи – до Національної поліції.

 

http://www.if.gov.ua/news/informaciya-derzhprodspozhivsluzhbi-ivano-frankivshini-z-pitan-protidiyi-koronavirusu


30.11.2020 | .

У профільному департаменті ОДА розглянуто питання наповнення місцевих бюджетів та роботу фінустанов в умовах завершення децентралізації

 

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Мацькевич провела нараду з керівниками фінансових служб райдержадміністрацій та міст обласного значення.

 

http://www.if.gov.ua/news/u-profilnomu-departamenti-oda-rozglyanuto-pitannya-napovnennya-miscevih-byudzhetiv-ta-robotu-finustanov-v-umovah-zavershennya-decentralizaciyi


30.11.2020 | .

Керівництво державипроводить консультації, чи потрібен локдаун

 

Сьогодні представники Кабінету міністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров’я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

 

http://www.if.gov.ua/news/kerivnictvo-derzhavi-provodit-konsultaciyi-chi-potriben-lokdaun


30.11.2020 | .

Що таке домашнє насильство?

Відповідно до Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" зазначено, що домашнє насильство – дії, характерні для фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються між родичами або подружжям чи між іншими людьми, які спільно проживають, але не перебувають у родинних відносинах чи у шлюбі між собою.

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/110288.htm.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області