1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
23 січень 2020 | Актуально

Обговорено особливості розвитку та підтримки  сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,

 

В Тлумацькому РЦСССДМ говорили про  створення, особливості розвитку та підтримки  сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме  прийомні сім`ї та дитячі будинки сімейного типу(ДБСТ).

Фахівчинею системи БПД спільно з представниками Тлумацького РЦСССДМ проведено тематичну зустріч – «Прийомна сім: процес утворення».

«Відповідно до Загального положення центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (далі - центр) одним із завдань центру є пошук кандидатів у прийомні батьки/ батьки-вихователі, здійснення соціального супроводу прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу,» - зазначила директор  Тлумацького районного центру соціальних служб для сім`, дітей та молоді, Галина Дудій.

 Прийомна сім'я – це сім'я або окрема особа, яка не перебуває у  шлюбі,  що добровільно  за плату взяла на виховання та спільне проживання   від   одного   до   чотирьох  дітей-сиріт  та  дітей, позбавлених батьківського піклування. Метою утворення прийомної сім'ї  є  забезпечення  належних умов  для  зростання  в  сімейному  оточенні  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського  піклування,  шляхом  влаштування  їх  у сім'ї на виховання та спільне проживання.

Дитячий будинок сімейного типу- це сім’я, яка  створюється за бажанням подружжя або окремої особи (батьки-вихователі), які беруть на виховання  не менше як 5 дітей-сиріт  та  дітей, позбавлених батьківського піклування.

Обговорено схожість та відмінності сімейних форм влаштування дітей-сиріт  та  дітей, позбавлених батьківського піклування, особливості і проблеми розвитку прийомної дитини/ дитини-вихованця.

Представницею системи БПД було наголошено, що згідно Положення про прийомну сім` ю, ДБСТ  прийомні батьки, батьки-вихователі несуть відповідальність за прийомних дітей/дітей-вихованців згідно із законодавством.

Після обговорення було проведено консультування громадян з правових питань на базі дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги.

Для отримання консультацій з питань правового характеру, звертайтеся до відділу «Тлумацьке бюро правової допомоги» яке знаходиться за адресою:

площа Данила Галицького, 17, м. Тлумач, Івано-Франківська обл.

Телефони Бюро: (03479) 2-11-37, (099) 299-79-34.


Архів новин

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області