9 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
23 січень 2020 | Актуально

Обговорено особливості розвитку та підтримки  сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,

 

В Тлумацькому РЦСССДМ говорили про  створення, особливості розвитку та підтримки  сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме  прийомні сім`ї та дитячі будинки сімейного типу(ДБСТ).

Фахівчинею системи БПД спільно з представниками Тлумацького РЦСССДМ проведено тематичну зустріч – «Прийомна сім: процес утворення».

«Відповідно до Загального положення центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (далі - центр) одним із завдань центру є пошук кандидатів у прийомні батьки/ батьки-вихователі, здійснення соціального супроводу прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу,» - зазначила директор  Тлумацького районного центру соціальних служб для сім`, дітей та молоді, Галина Дудій.

 Прийомна сім'я – це сім'я або окрема особа, яка не перебуває у  шлюбі,  що добровільно  за плату взяла на виховання та спільне проживання   від   одного   до   чотирьох  дітей-сиріт  та  дітей, позбавлених батьківського піклування. Метою утворення прийомної сім'ї  є  забезпечення  належних умов  для  зростання  в  сімейному  оточенні  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського  піклування,  шляхом  влаштування  їх  у сім'ї на виховання та спільне проживання.

Дитячий будинок сімейного типу- це сім’я, яка  створюється за бажанням подружжя або окремої особи (батьки-вихователі), які беруть на виховання  не менше як 5 дітей-сиріт  та  дітей, позбавлених батьківського піклування.

Обговорено схожість та відмінності сімейних форм влаштування дітей-сиріт  та  дітей, позбавлених батьківського піклування, особливості і проблеми розвитку прийомної дитини/ дитини-вихованця.

Представницею системи БПД було наголошено, що згідно Положення про прийомну сім` ю, ДБСТ  прийомні батьки, батьки-вихователі несуть відповідальність за прийомних дітей/дітей-вихованців згідно із законодавством.

Після обговорення було проведено консультування громадян з правових питань на базі дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги.

Для отримання консультацій з питань правового характеру, звертайтеся до відділу «Тлумацьке бюро правової допомоги» яке знаходиться за адресою:

площа Данила Галицького, 17, м. Тлумач, Івано-Франківська обл.

Телефони Бюро: (03479) 2-11-37, (099) 299-79-34.


Архів новин

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Охорона праці очима дітей

Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області