14 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
10 Липень 2020 | Актуально

У пятницю, 10 липня, за ініціативи голови Тлумацької райдержадміністрації Сергія Гаєвського відбувся робочий візит керівництва райдержадміністрації,  голів ОТГ, сільських голів Тлумаччини до Тернопільської області у сільськогосподарський кооператив СОК «Файна поляна». Мета візиту – це вивчити досвід створення сільськогосподарських кооперативів, які займаються  садівництвом малини, ознайомлення із процесом вирощування, від саджанців до готового продукту, а також збуту.

Передусім учасникам навчальної поїздки показали поля на яких росте малина, де усі мали можливість ознайомитися з технологіями вирощування, також вони оглянули цех шокової заморозки ягід. Також гостей цікавило, звідки взяли кошти на відкриття справи, з чого починали, чи продумана система збуту малини і т.д.  Спеціалісти «Файної поляни» радо відповідали на питання та ділилися досвідом успішної діяльності.

Представник підприємства розповів учасникам поїздки, як їхнє господарство, по суті, врятувало навколишні села від безробіття - створення кооперативу зменшило відтік молодих людей із села. Зараз тут працюють цілі родини. Об’єднання з іншими кооперативами позитивно відбилося на економіці господарювання, бо багато питань легше вирішувати гуртом. Тому за словами голови РДА Сергія Гаєвського – такі поїздки здійснюють щоб перейняти позитивний досвід кооперативного руху та втілити його на Тлумаччині.


Архів новин

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області