19 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
21 Вересень 2020 | Освіта

 

Проінспектовано освітні заклади району

 

У понеділок, 21 вересня, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський, спільно із начальником відділу освіти РДА Володимиром Пеником здійснили робочу поїздку у окремі освітні заклади району. Мета візиту - моніторинг закладів загальної середньої освіти та дошкільних закладів в умовах карантину, дотриманням протиепідемічних заходів та забезпечення безпеки здоров'я школярів та вчителів освітніх закладів.

Сергій Гаєвський ознайомився із навчально-виховним процесом Олешівського, Нижнівського та Палагицького навчального закладів. Перевірено харчові блоки, шкільні котельні,  матеріально-технічну базу шкіл тощо. Обговорено з керівниками  закладів  інші питання.

Відповідно до рекомендацій МОЗ, освітянами району розроблено ряд заходів та алгоритм дій в умовах адаптивного карантину. До прикладу, соціального дистанціювання дотримуються за рахунок унеможливлення масових скупчень, відкрито декілька входів до шкільних будівель, збільшено відстань між партами, зроблена розмітка на підлозі для організованого руху коридорами, передбачена можливість проведення уроків на відкритому повітрі. У всіх навчальних закладах обладнано місця для обробки рук та збору використаних масок і рукавичок, заклади освіти забезпечені дезінфікуючими та миючими засобами, обладнано кімнати тимчасового ізолювання.

Результати огляду, в цілому, засвідчують належний санітарний стан, створення безпечних умов освітнього процесу в умовах карантину.

 

 


Архів новин

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області