26 листопад 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
21 Вересень 2020 | .

У Тлумачі відбулось урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного центру

 

У понеділок, 21 вересня, за присутності керівництва районної державної адміністрації, районної ради, міської отг, окремих депутатів, освітян у місті Тлумач відбулось урочисте відкриття  -  Комунальної установи  Тлумацький районний Інклюзивно-ресурсний центр Тлумацької районної ради Івано-Франківської області.  

Варто зазначити, що центр, був уторений з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу. В ІРЦ працюватимуть практичний психолог, вчитель дефектолог-логопед та вчитель психолог, вчитель реабілітолог, котрі допомагатимуть дітям із особливими освітніми потребами вчитися та соціалізуватися. Тут опікуватимуться дітьми з інвалідністю віком від 2 до 18 років, надаватимуть консультації та підтримку батькам і педагогам.

В інклюзивно-ресурсному центрі обладнані декілька кабінетів, які оснащено відповідними засобами, предметно-ігровим, розвивальним та корекційним середовищем.

В ході невеликої офіційної церемонії відкриття, в якій взяли участь керівники району та міста, духовенство, голова Тлумацької райдержадмінстрацї Сергій Гаєвський зазначив, що головне завдання – аби діти відчували себе щасливими, відкривши цей центр зроблено велику роботу. Вихованці закладу повертаються до якісного життя, соціалізуються, навчаються тому, що раніше їм було недоступне. Також перед присутніми виступили голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, начальник відділу освіти РДА Володимир Пеник та керівник даного центру Марта Боднарчук.

Опісля здійснено чим освячення закладу отцем – деканом Павлом Дутчаком .


Архів новин

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області