19 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
25 січень 2010 | ОБГОВОРЮЄМО РЕГУЛЯТОРНИЙ АКТ (повідомлення про оприлюднення)

Згідно плану роботи Тлумацької райдержадміністрації щодо підготовки та прийняття регуляторних актів, управління економіки та розвитку інфраструктури Тлумацької райдержадміністрації розробило проект регуляторного акту - розпорядження райдержадміністрації «Про затвердження Положення про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб'єктами  господарювання та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності».

Дане Положення розроблено  з метою забезпечення встановлення основних засад взаємодії представників місцевих дозвільних органів, які здійснюють прийом суб’єктів господарювання в одному приміщенні щодо видачі документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності відповідно до вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

З метою публічного обговорення, з текстом проекту регуляторного акту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись за адресою: м. Тлумач вул. Макуха, 12 (ІІІ поверх, кабінет № 6) тел. 2-35-70.

Проект регуляторного акта тааналіз регуляторного впливу розміщено в мережі Інтернет на сайті Тлумацькоїрайдержадміністрації:  http://ww2.gov.if.ua

Юридичні і фізичні особи, їх об’єднання можуть подавати зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта до 25.02.2010 р. в письмовій формі розробнику проекту регуляторного акта – головному спеціалісту відділу підприємництва, торгівлі і побуту, адміністратору управління економіки та розвитку інфраструктури Тлумацької райдержадміністрації Кудерському Михайлу Васильовичу за адресою: м. Тлумач вул. Макуха, 12 (ІІІ поверх, кабінет № 6)          тел. 2-35-70.


Архів новин

.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області