4 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
25 січень 2010 | ОБГОВОРЮЄМО РЕГУЛЯТОРНИЙ АКТ (повідомлення про оприлюднення)

Згідно плану роботи Тлумацької райдержадміністрації щодо підготовки та прийняття регуляторних актів, управління економіки та розвитку інфраструктури Тлумацької райдержадміністрації розробило проект регуляторного акту - розпорядження райдержадміністрації «Про затвердження Положення про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб'єктами  господарювання та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності».

Дане Положення розроблено  з метою забезпечення встановлення основних засад взаємодії представників місцевих дозвільних органів, які здійснюють прийом суб’єктів господарювання в одному приміщенні щодо видачі документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності відповідно до вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

З метою публічного обговорення, з текстом проекту регуляторного акту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись за адресою: м. Тлумач вул. Макуха, 12 (ІІІ поверх, кабінет № 6) тел. 2-35-70.

Проект регуляторного акта тааналіз регуляторного впливу розміщено в мережі Інтернет на сайті Тлумацькоїрайдержадміністрації:  http://ww2.gov.if.ua

Юридичні і фізичні особи, їх об’єднання можуть подавати зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта до 25.02.2010 р. в письмовій формі розробнику проекту регуляторного акта – головному спеціалісту відділу підприємництва, торгівлі і побуту, адміністратору управління економіки та розвитку інфраструктури Тлумацької райдержадміністрації Кудерському Михайлу Васильовичу за адресою: м. Тлумач вул. Макуха, 12 (ІІІ поверх, кабінет № 6)          тел. 2-35-70.


Архів новин

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області