5 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
14 грудень 2018 | Важливо

Підбито підсумки роботи та визначено пріоритети розвитку

Тлумаччини

 

У п’ятницю, 14 грудня, під головуванням голови райдержадміністрації Івана Дрогомирецького відбулось засідання Тлумацької ради регіонального розвитку.

У засіданні взяли участь директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації Жанна Табанець, голова районної ради Василь Двояк, депутат обласної ради Богдан Станіславський, заступник голови Тлумацької міської ради ОТГ Андрій Радовець, голова Олешанської сільської ради ОТГ Богдан Двояк, депутати місцевих рад, керівники підприємств, установ, організацій району, селищний та сільські голови, освітяни, медики та громадськість району.

На порядок денний засідання були внесені питання підведення підсумків соціально-економічного розвитку району за 2014-2018 роки та стратегію розвитку на 2019-2021 роки.

Іван Дрогомирецький проінформував про життєдіяльність району за останні чотири роки, детально зупинившись на соціально-економічному розвитку району у промисловості, відновлювальній енергетиці, підприємництві, агропромисловому комплексі, ринку праці, транспорту та дорожньому господарству, освіті, охороні здоров’я, культурі, молодіжній політиці, спорту та добровільному об’єднанні територіальних громад.

Він зазначив, що у 2014-2018 роках робота органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району була спрямована на покращення, відновлення інфраструктури району, будівництво нових об’єктів та впровадження прогресивних технологій із метою створення належних, безпечних, сучасних умов у навчальних закладах, закладах охорони здоров’я, культури та соціального захисту.

Керівник району зазначив, що відповідно до Перспективного плану формування територій громад в районі створено дві ОТГ – Тлумацька міська рада та Олешанська сільська рада. В процесі об’єднання Обертинська селищна рада. Завдяки бюджетній децентралізації впродовж чотирьох років відбувається постійний приріст власних доходів місцевих бюджетів, у тому числі і в  громадах.

Доповідь очільника району супроводжувалося демонстрацією слайдів про позитивні результати діяльності та визначено перспективу розвитку району на 2019-2021 роки.

Про участь громад Тлумацького району в обласних конкурсах проектів та програм розвитку місцевого саморядування, про роботу Тлумацької міської ради ОТГ та Олешанської сільської ради ОТГ в нових умовах децентралізації, про туристичний потенціал Тлумацького району проінформували присутніх голова Тлумацької районної ради Василь Двояк, перший заступник голови Тлумацької міської ради ОТГ Андрій Радовець, голова Олешанської сільської ради ОТГ Богдан Двояк, директор КП «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича» Михайло Ковтун.

На завершення Іван Дрогомирецький зазначив, що завдяки спільним зусиллям і злагодженій роботі команди районної державної адміністрації у співпраці з депутатським корпусом районної ради, підтримці народних депутатів України Михайла Довбенка та Володимира Шкварилюка, голів обласної державної адміністрації та обласної ради Олега Гончарука та Олександра Сича, депутатів обласної ради вдалося виконати поставлені завдання та забезпечити соціально-економічний розвиток району.

Рекомендовано міському, селищним, сільським головам провести обговорення перспективних планів розвитку території на 2019-2021 роки у своїх громадах.

 


Архів новин

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області