2 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
23 січень 2019 | Актуально

Відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку в с.Ісаків

Відповідно до графіку засідань районної Ради регіонального розвитку та обговорень перспективних планів розвитку території на 2019 2021 роки у Тлумацькому районі 22 січня 2019 року у селі Ісаків відбулось засідання Ради регіонального розвитку під керівництвом сільського голови Михайла Мороза. Захід відбувся за участі члена Районної ради регіонального розвитку, директора КП «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича» Михайла Ковтуна, членів виконкому та депутатів Ісаківської сільської ради.

На порядок деннийзасідання виносились питання про перспективи розвитку території Ісаківської сільської ради, проведення в державі ключових реформ, зокрема медичної та децентралізації.

Сільський голова у своєму виступі підсумував виконану роботу за 2018 рік та визначив пріоритети розвитку села на наступні роки. Під час обговорення перспективного плану розвитку села на 2019-2021 роки було зазначено головні проблемні питання, які потребують першочергового вирішення, а саме: проведення капітального ремонту сільських доріг, виготовлення документації та встановлення сільського водогону, здійснення капітального ремонту в сільському клубі. Окремим питанням розглянули план роботи сільської ради на перше півріччя 2019 року.


Архів новин

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області