23 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
24 січень 2019 | Актуально

У Гарасимові провели засідання Ради регіонального розвитку

 

Згідно графіку засідань районної Ради регіонального розвитку та обговорень перспективних планів розвитку території на 2019 – 2021 роки у Тлумацькому районі, 24 січня у селі Гарасимів пройшло засідання районної Ради регіонального розвитку під керівництвом сільського голови Василя Колинецького. Участь у заході взяли члени виконкому, депутати сільських рад, громадськість сіл.

Під час засідання голова прозвітував про проведену роботу у 2018 році, використання коштів місцевого бюджету, інформував про діяльність на відповідній території за звітний період. Також йшлося про проведену роботу з благоустрою села, діяльність закладів соціальної сфери, соціально-економічний розвиток підвідомчоїтериторії.

Разом з тим обговорювались найважливіші завдання, які поставлені на перспективу у 2019-2020 роках та різноманітні проблемні питання життєдіяльності села для врахування в роботі і окреслення спільних дій для їх вирішення.

Зокрема, було зазначено, що у селі Гарасимів планують здійснити капітальний ремонт центральної дороги протяжністю 4 кілометри, в місцевому дитячому навчальному закладі замінити вікна на енергозберігаючі, завершити заміну системи опалення, провести зовнішній капітальний ремонт Народного дому, завершити будівництво камяноїогорожі сільського храму.


Архів новин

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області