5 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
24 січень 2019 | Актуально

У Гарасимові провели засідання Ради регіонального розвитку

 

Згідно графіку засідань районної Ради регіонального розвитку та обговорень перспективних планів розвитку території на 2019 – 2021 роки у Тлумацькому районі, 24 січня у селі Гарасимів пройшло засідання районної Ради регіонального розвитку під керівництвом сільського голови Василя Колинецького. Участь у заході взяли члени виконкому, депутати сільських рад, громадськість сіл.

Під час засідання голова прозвітував про проведену роботу у 2018 році, використання коштів місцевого бюджету, інформував про діяльність на відповідній території за звітний період. Також йшлося про проведену роботу з благоустрою села, діяльність закладів соціальної сфери, соціально-економічний розвиток підвідомчоїтериторії.

Разом з тим обговорювались найважливіші завдання, які поставлені на перспективу у 2019-2020 роках та різноманітні проблемні питання життєдіяльності села для врахування в роботі і окреслення спільних дій для їх вирішення.

Зокрема, було зазначено, що у селі Гарасимів планують здійснити капітальний ремонт центральної дороги протяжністю 4 кілометри, в місцевому дитячому навчальному закладі замінити вікна на енергозберігаючі, завершити заміну системи опалення, провести зовнішній капітальний ремонт Народного дому, завершити будівництво камяноїогорожі сільського храму.


Архів новин

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області