2 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
24 січень 2019 | Актуально

 

В Обертині відбулось засідання Ради регіонального розвитку

 

У четвер, 24 січня, в селищі Обертин під головуванням голови Обертинської селищної ради Віктора Хамута, голови Тлумацької райдержадміністрації Івана Дрогомирецького відбулось засідання районної ради регіонального розвитку. На засіданні були присутні депутат обласної ради Богдан Станіславський та заступник голови районної ради Василь Гнатюк.

У засіданні також взяли участь працівники селищної ради, медики, освітяни, депутати місцевої ради, громадськість селища та навколишніх населених пунктів.

На порядок денний були внесені питання підведення підсумків соціально-економічного розвитку діяльності та обговорення перспективного плану розвитку на 2019-2021 роки. Окрім цього одним із пунктів засідання обговорено питання утворення Обертинської об’єднаної територіальної громади згідно затвердженого Перспективного плану формування територій громад району.

У своєму виступі голова селищної ради проінформував присутніх про мету проведення даного зібрання та наголосив на тому що, Перспективний план регіонального розвитку на 2019-2021 роки розробляється за ініціативою  Президента України Петра Порошенка та Уряду України. Віктор Хамут, у своїй промові розповів про основні досягнення за минулий рік, проаналізував бюджет та основні тенденції розвитку.

Також за його словами, одним із позитивних моментів діяльності у минулому році, це створення комунального підприємства «Комунальник, у якому працюють 15 чоловік. Для цієї організації закуплено  трактор із навісним обладнанням, яким очищаються місцеві вулиці від снігу та виконується інша робота. Завдяки цьому, у Обертині будуть незабаром запущені очисні споруди, до яких підключать місцеві навчальні заклади, бюджетні приміщення та приватні садиби.

Великим позитивом, за словами Віктора Хамута, є те, що вдалось залучити інвесторів, завдяки яким завершується будівництво сонячної електростанції та території Обертина, незабаром вона буде запущена в експлуатацію, завдяки цьому буде створено 10 робочих місць.

У галузі медицини, позитивним моментом, є те що нещодавно у селищі створена Обертинська ЛАЗПСМ, як структурний підрозділ Районного центру первинної медико-санітарної допомоги» Тлумацької районної ради. Центр обслуговує населення в кількості 7420 осіб, а саме жителів Обертина, с. Гончарів, с. Жуків, с. Олещино, с. Яківка, с.  Хотимир, с. Жабокруки.

Згідно затвердженого штатного розпису в установі працює 14 осіб: 4 лікаря (з них 2 сімейних лікаря, 1 педіатр, 1 лікар-терапевт), 10 середніх медичних працівників.

Щодо фінансового забезпечення за 2018 рік повністю виплачена  заробітна плата, проплачено кошти за енергоносії, медикаменти та невідкладну медичну допомогу. В грудні 2018 року для амбулаторії придбано 2 комплекти комп’ютерної техніки та ЕКГ-апарат. В плані на 2019 рік передбачено проведення поточного ремонту приміщень, а також придбання лабораторного та іншого медичного обладнання та устаткування для телемедицини.

 Однак за словами селищного голови є ряд проблемних питань, зокрема це складна демографічна ситуація, необхідність ремонту місцевих доріг, виплата заборгованості із заробітної плати, оплати за енергоносії та ряд інших.

Голова райдержадміністрації Іван Дрогомирецький, у своєму виступі, подякував селищному голові за уже проведену роботу, запевнив його у своїй підтримці, також подякував за підтримку народним депутатам України Михайлу Довбенку та Володимиру Шкварилюку, завдяки яким залучено бюджетні кошти для розвитку інфраструктури Обертина.

Також голова РДА відповів на запитання присутніх громадян і запевнив їх, що райдержадміністрація, спільно з обласною владою працюють над їх вирішенням.

У підсумку засідання усі присутні змогли задати питання керівникам селища та райдержадміністрації та отримати на них грунтовні відповіді.

 

 

 


Архів новин

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області