18 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
31 січень 2019 | Актуально

У Палагичах обговорили перспективи розвитку території

на 2019-2021 роки

 

У середу, 30 січня, у селі Палагичі відбулось засідання Ради регіонального розвитку під керівництвом сільського голови Ігоря Петрука. Захід відбувся за участі члена Районної ради регіонального розвитку, начальника відділу освіти Тлумацької райдержадміністрації Володимира Пеника, членів виконкому, депутатів сільської ради та громадськості села.

Під час засідання голова прозвітував про проведену роботу у 2018 році, використання коштів місцевого бюджету, проінформував про діяльність на відповідній території за звітний період. Також йшлося про проведену роботу з благоустрою села, діяльність закладів соціальної сфери, соціально-економічний розвиток підвідомчоїтериторії.

Разом з тим обговорювались найважливіші завдання, які поставлені на перспективу у 2019-2020 роках та різноманітні проблемні питання життєдіяльності села для врахування в роботі і окреслення спільних дій для їх вирішення.

Зокрема, йшлося про облаштування природного джерела питної води у с.Гончарівка, розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів, розробку містобудівної документації (зміна до ген.планів з включенням додаткових територій в межі населеного пункту),  проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

 


Архів новин

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області