18 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
31 січень 2019 | Актуально

 

В Нижневі відбулось засідання Ради регіонального розвитку

 

У середу, 30 січня, в селі Нижнів  під головуванням голови Нижнівської сільської ради Олександри Ковалюк та заступника голови Тлумацької райдержадміністрації Миколи Присяжнюка відбулось засідання районної ради регіонального розвитку. У засіданні також взяли участь працівники селищної ради, медики, освітяни, депутати місцевої ради, громадськість села.

На порядок денний були внесені питання підведення підсумків соціально-економічного розвитку діяльності та обговорення перспективного плану розвитку на 2019-2021 роки. Окрім цього одним із пунктів засідання обговорено питання приєднання Нижнева до міської Тлумацької ОТГ згідно затвердженого Перспективного плану формування територій громад району, або утворення Нижнівської об’єднаної територіальної громади. 

У своєму виступі голова сільської ради проінформувала присутніх про мету проведення даного зібрання та наголосила на тому що, Перспективний план регіонального розвитку на 2019-2021 роки розробляється за ініціативою  Президента України Петра Порошенка та Уряду України. Олександра Ковалюк повідомила присутнім, що бюджет Нижнева за минулий рік виконано на 96 відсотків. Завдяки підтримці народних депутатів України Володимира Шварилюка та Михайла Довбенка виділено кошти на спортивний майданчик, будівництво якого буде продовжено коли почнеться сприятлива погода. Частина виділених коштів народними депутатами піде на соціально-економічний розвиток села, частина на ремонт місцевих доріг.

У місцевому закладі культури поміняно сценічний одяг, придбано вогнегасники та сценічні карнізи. Проведено вуличне освітлення у ряді вулиць села. Також, за словами сільського голови, у минулому році із Тлумацькою ОТГ був укладений договір на утилізацію сміття. За сприяння депутата обласної ради Богдана Станіславського виділено 30 000 грн. для встановлення дитячих каруселей по вулиці Молодіжна.

У 2019 році планується встановити частину огорожі місцевої школи, здійснити заміну підлоги у спортивній залі навчально-виховного комплексу, провести ремонт другого поверху адміністративного приміщення сільської ради, провести благоустрій центральної площі поблизу адмінбудівлі, здійснити облаштування кладовища та інші.

Перший заступник голови  райдержадміністрації Микола Присяжнюк, у своєму виступі, подякував селищному голові за проведену роботу, запевнив присутніх у своїй підтримці, а також відповів на запитання та дав на них ґрунтовні відповіді. Також за його словами реформа із децентралізації незворотна, у перспективному плані село Нижнів відноситься до Тлумацької ОТГ, тому необхідно пришвидшити процес входження поки є добровільність.

Також, Микола Присяжнюк передав директорові місцевого навчального закладу мультимедійну дошку з проектором, які стануть помічниками для навчання місцевим школярам.

 

 

 

 


Архів новин

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області