14 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
11 Липень 2019 | Соціальні ініціативи

 

Проведено семінар-тренінг дня працівників соціальної сфери району

 

 

У середу, 10 липня, у місті Тлумач, Громадська організація «СЛІД», провела семінар-тренінг дня працівників соціальної сфери району. На семінарі також був присутній перший заступник голови райдержадміністрації Микола Присяжнюк.

Представники Громадської організації «СЛІД» розповіли про свою діяльність на теренах області, а саме об'єднання  людей з інвалідністю на інвалідних візках. Метою діяльності є здійснення роботи спрямованої на задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, духовних та інших спільних інтересів наших членів, об'єднати сім'ї інвалідів з дітьми для спільного розв'язання проблем які виникають як на початках виникнення таких родин так і до виховання дітей, становлення в суспільстві, сприяння ліквідації проявів всіх форм дискримінації щодо сімей людей з інвалідністю та дітей, сприяння інтеграції сімей інвалідів у суспільство та формуванню в суспільстві позитивного ставлення до них, сприяння в заохоченні, захисті й забезпеченні повного й рівного здійснення всіма інвалідами всіх прав людини й основоположних свобод, а також у заохоченні поважання притаманної їм гідності.

Головними питаннями, які обговорювалися на семінарі, були – безперешкодний доступ людей з особливими потребами по місту, області, країні та облаштування громадських, соціальних та інших об’єктів обслуговування належними умовами для людей з обмеженими фізичними можливостями, щоб вони могли без проблем піти в парикмахерську, супермаркет, магазин одягу чи взуття, лікарню, банк, поселитися в готелі чи вільно користуватися залізно-дорожнім чи автотранспортом. А найголовніше – змінити думку про них суспільства, отримувати належну увагу, повагу та підтримку.

 

 

 


Архів новин

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області