26 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
20 Вересень 2019 | Відділ інформаційної роботи обласного центру зайнятості інформує

Представники Луганської та Донецької обласних служб зайнятості відвідали Івано-Франківщину 

 

Протягом 16-18 вересня 2019 року робоча група з представників Луганської та Донецької обласних служб зайнятості в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу #UNRPP #EU4East перебувала на Івано-Франківщині.

«Кожна обласна служба зайнятості у роботі має головну мету - задоволення потреб шукачів роботи та роботодавців. Кожен з нас має великий досвід роботи в цих напрямах, але і кожен може поділитися своїми напрацюваннями. Саме обмін досвідом - це головна мета нашої зустрічі», - зазначив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Розпочався візит з відвідування Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де було презентовано його роботу та обговорено нові форми та види навчання, зокрема елементи дуальної форми навчання безробітних, застосування принципу індивідуалізації програм підвищення кваліфікації, у т.ч. шляхом стажування на робочих місцях у роботодавця.

Представники Луганської та Донецької обласних служб зайнятості взяли участь у засіданні круглого столу на тему: «Роль соціального партнерства у створенні умов для збереження і розвитку трудового потенціалу», організованого Івано-Франківським обласним центром зайнятості, за участю першого заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Марії Савки, директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василя Цимбалюка, Голови Правління ПрАТ «Івано-Франківськцемент», голови Івано-Франківського обласного об'єднання організацій роботодавців Миколи Круця, роботодавців області.

Також вони відвідали Рогатинську районну філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості, де ознайомилися з організацією  роботи фахівців, в т.ч. кар’єрних радників, рекрутерів, профконсультантів.

Своїм досвідом роботи поділилися і працівники Донецької та Луганської служб зайнятості, зокрема, щодо застосування методів рекрутингу, проведення професійного навчання, профорієнтаційної роботи.


Архів новин

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області