27 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
6 грудень 2019 | Навчання

 

Держслужбовцям Тлумацької райдержадміністрації проведено короткостроковий семінар з питань запобігання і протидії корупції

У четвер, 6 грудня, року викладачі  Інституту  гуманітарної  підготовки державного управління Національного технічного університету нафти і газу  провели короткостроковий семінар з питань запобігання і протидії корупції  держслужбовцям  Тлумацької райдержадміністрації. У семінарі взяли участь: Дзвінчук Дмитро Іванович – професор, декан факультету технічного перекладу та документознавства, керівник тематичного семінару, Баран Марія Петрівна – доцент кафедри публічного управління та адміністрування, та інші викладачі даного закладу.

Роботу семінару розпочав Дмитро Дзвінчук, який наголосив на актуальності та важливості заходу. Необхідності вдосконалення знань антикорупційного законодавства, мінімізації фактів його порушення, засвоєння превентивних антикорупційних механізмів .

Учасників заходу поінформовано про види відповідальності за корупційні правопорушення, про відшкодування збитків, шкоди, завданих державі внаслідок корупційного правопорушення. Особливу увагу було приділено питанню запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб. Зверталась увага присутніх на правила етичної поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, наголошувалось на встановленні нової системи об’єктивного фінансового контролю за майновим станом державних службовців.

Після закінчення семінару – навчання проведено тестування та видані сертифікати.


Архів новин

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області