24 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
23.10.2020 | .

Комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та прийняла рішення щодо обмежень в регіонах з «червоним» рівнем

 

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів взяв участь у роботі Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання були оновлені рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

 

http://www.if.gov.ua/news/komisiya-teb-ta-ns-onovila-rivni-epidemichnoyi-nebezpeki-poshirennya-covid-19-ta-prijnyala-rishennya-shodo-obmezhen-v-regionah-z-chervonim-rivnem


23.10.2020 | .

Скільки хворих із COVID-19 перебувають в лікарнях Прикарпаття

 

За інформацією департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, станом на 23 жовтня в Івано-Франківській області зареєстровано 17705 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 258 за минулу добу.

 

http://www.if.gov.ua/news/skilki-hvorih-iz-covid-19-perebuvayut-v-likarnyah-prikarpattya-1


23.10.2020 | .

Максим Степанов: Вибори мають пройти максимально безпечно

 

Міністерство охорони здоров’я розробило рекомендації, які увійшли до Постанови Кабінету міністрів України та порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів. Про це зазначив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час свого щоденного брифінгу.

 

http://www.if.gov.ua/news/maksim-stepanov-vibori-mayut-projti-maksimalno-bezpechno


22.10.2020 | .

Догляд за пацієнтом з COVID-19 у домашніх умовах

 

    Людям із легкими проявами захворювання лікар може рекомендувати залишатися вдома на самоізоляції. У цьому разі необхідно дотримуватися низки правил.

 

http://www.if.gov.ua/news/doglyad-za-paciyentom-z-covid-19-u-domashnih-umovah


22.10.2020 | .

Президент України підписав Указ щодо відзначення 30-ї річниці незалежності України

 

   Учора Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 459/2020 «Про відзначення 30-ї річниці незалежності України».

 

http://www.if.gov.ua/news/prezident-ukrayini-pidpisav-ukaz-shodo-vidznachennya-30-yi-richnici-nezalezhnosti-ukrayini


21.10.2020 | Навчання

Відбулись спільні навчання з реагування на надзвичайні ситуації притаманні осінньо-зимовому періоду

 

У середу, 21 жовтня, з метою забезпечення готовності пожежно-рятувальних підрозділів Тлумацького району та своєчасного реагування на надзвичайні ситуації притаманні осінньо-зимовому періоду 2020/2021 років, під керівництвом першого заступника голови Тлумацької РДА Романа Мигаля проведено спільні навчання (тренування) з реагування на надзвичайні ситуації притаманні осінньо-зимовому періоду 2020/2021 років.

Навчання відбулись на території філії Тлумацького райавтодору, під час яких здійснена перевірка готовності сил і засобів спеціалізованих служб цивільного захисту Тлумацького району щодо реагування на надзвичайні ситуації.

Підбиваючи підсумки заходу, перший заступник голови РДА Роман Мигаль зазначив, що навчання дозволили не лише підвищити рівень підготовки ланки системи цивільного захисту, а й детально розглянути проблемні питання, що можуть виникнути під час  дій у випадку реагування на реальні надзвичайні ситуації. Усі задіяні служби показали готовність техніки та особового складу до оперативного реагування на сезонні виклики.


21.10.2020 | .

Кількість пацієнтів із COVID-19 у лікарнях області зростає

 

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації інформує, що станом на сьогодні, 21жовтня, в області зареєстровано 17214 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 227 за минулу добу.

Всього за час пандемії на Прикарпатті одужали 8807 пацієнтів, померли – 395.

 

http://www.if.gov.ua/news/kilkist-paciyentiv-iz-covid-19-u-likarnyah-oblasti-zrostaye


21.10.2020 | Нарада

Відбулася нарада з  питання проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців

 

 

У середу, 21 жовтня, керівник апарату Тлумацької райдержад­міністрації Андрій Мозиль та начальник відділу  управління персоналом, організаційної та інформаційної діяльності Галина Нічведа провели нараду з працівниками апарату райдержадміністраці та її структурних підрозділів з питань проведення щорічної оцінки діяльності державних службовців.

Звертаючись до учасників наради, керівник апарату наголосив, що метою оцінювання є визначення якості виконання державним службовцем поставлених завдань, а також прийняття рішень щодо його преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні. Оцінювання проводиться з дотриманням принципів об’єктивності, достовірності, поступливості та прозорості, взаємодії та поваги до гідності.

Галина Нічведа звернула увагу учасників наради на особливості проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців. Зокрема, вона ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, алгоритмом дій державних службовців (спеціалістів) та безпосередніх керівників у ході проведення щорічного оцінювання. Також ознайомила усіхх з нововведеннями щодо процедури проведення щорічного оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

По закінченню наради Андрій Мозиль  рекомендував керівникам структурних підрозділів обговорити питання щодо формування завдань та ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців на 2021 рік.


21.10.2020 | .

Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік

 

Програма Президента «Велике будівництво» є одним із пріоритетних напрямків діяльності Міністерства розвитку громад та територій України. В планах на 2021 рік Мінрегіон визначив основні напрямки, які будуть реалізуватися в рамках Програми, – це розвиток мережі надання якісних публічних послуг, прискорення економічного зростання регіонів і територій та Туристичні магніти України.

 

http://www.if.gov.ua/news/minregion-ogolosiv-prioritetni-napryamki-velikogo-budivnictva-na-nastupnij-rik


21.10.2020 | .

Ринок праці: зайнятість та безробіття на Івано-Франківщині

 

За сприяння Івано-Франківської обласної служби зайнятості протягом 9 місяців 2020 року було укомплектовано 18 тис. вакансій.

 

http://www.if.gov.ua/news/rinok-praci-zajnyatist-ta-bezrobittya-na-ivano-frankivshini.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області