14 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
17.07.2020 | .

У лікувальних закладах області розгорнуто 1326 ліжок для коронавірусних хворих

 

Всього в лікувальних закладах Івано-Франківській області, які входять до першої лінії та передбачені для лікування хворих з гострою респіраторною хворобою спричиненою коронавірусом розгорнуто 1326 ліжок для таких пацієнтів.

http://www.if.gov.ua/news/u-likuvalnih-zakladah-oblasti-rozgornuto-1326-lizhok-dlya-koronavirusnih-hvorih-1


17.07.2020 | .

Президент ініціює податкові пільги для проектів і програм у сфері культури, туризму та креативних індустрій

 

Президент України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради як невідкладний проект закону: http://www.if.gov.ua/news/prezident-iniciyuye-podatkovi-pilgi-dlya-proektiv-i-program-u-sferi-kulturi-turizmu-ta-kreativnih-industrij


17.07.2020 | .

Держпродспоживслужба Прикарпаття  встановила порушення  протиепідемічних вимог в 70 відсотках  закладів громадського

харчування області

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківський області продовжує роботу щодо контролю за станом організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування.

Так, 12 липня спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби Прикарпаття за участю представників поліції та ЗМІ було проведено моніторингові  відвідування закладів громадського харчування щодо дотримання ними карантинних обмежень.

Всього перевірено – 172 заклади;  з них працювало  – 142 заклади,

Масові заходи проводились – в 44 закладах, 70 % яких порушували   протиепідемічні вимоги.

Із 17 весіль, що проводились 12 липня, лише 4 відбувались без порушень.

Відповідно до Протоколу № 32 від 07.07.2020 р. засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Івано-Франківській ОДА, на Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківський області, Національну поліцію та органи місцевого самоврядування покладено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів в  закладах громадського харчування.

В кожному районі створені робочі групи у складі представників Держпродспоживслужби, Національної поліції та органів місцевого самоврядування з метою проведення протягом 18-19 липня 2020 р. моніторингових відвідувань закладів громадського харчування для  перевірки дотримання ними протиепідемічних заходів.

Також  відповідно до змін, внесених до Постанови Кабінету міністрів України  № 392 від 20.05.2020 р., будуть проводитись перевірки щодо дотримання закладами громадського харчування часового терміну роботи  (лише до 23-00 год.).

Доводимо до відома, що відповідно до п.5 Протоколу № 29 від 30.06.2020 р.  засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Івано-Франківській ОДА, при встановленні повторних порушень санітарно-епідемічних вимог на підконтрольних об’єктах, будуть подаватись пропозиції місцевим комісіям з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій для прийняття рішення щодо призупинення їх роботи.

З метою уникнення непорозумінь, відкритості і прозорості при проведенні моніторингових відвідувань,  Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківський області закликає представників громадськості, ресторанного бізнесу, ЗМІ та небайдужих громадян долучитись до проведення моніторингових відвідувань закладів громадського харчування  щоденно, і в т. ч. 18-19 липня 2020 року.


17.07.2020 | .

Перший заступник голови райдержадміністрації із робочим візитом відвідав села Яківка

У четвер, 16 липня 2020 року, перший заступник голови  районної державної адміністрації Роман Мигаль, директор районного центру соціальних  служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Дудій та головний спеціаліст-юрисконсульт сектору з питань усиновлення, опіки, піклування та сімейних форм виховання дітей служби у справах дітей Любов Палюга відвідали
село Яківка Тлумацького району з метою обстеження житла (придатне чи непридатне воно для проживання) в якому проживали діти, позбавлені батьківського піклування.

Під час огляду встановлено, що житло перебуває у непридатному для проживання стані (відсутнє  опалення, підлога, меблі). У приміщенні протягом декількох років ніхто не проживає. Таким чином, рішенням виконавчого комітету сільської ради особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування були взяті на облік громадян, які потребують покращення житлових умов. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 р. № 515 передбачається надання у 2020 році субвенції з державного бюджету  для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Окрім цього, під час візиту до села Яківка, Роман Мигаль відвідав дошкільний навчальний заклад в с. Яківка, який  планується відкритися вже у вересні цього року. Під час огляду було обговорено всі проблемні питання, пропозиції щодо швидкого завершення стадії ремонту, та звернено увагу на позитивних аспектах.

Також 3 сім’ям (в них 7 дітей), в яких виховуються діти з обмеженими фізичними можливостями та 1 сім’ї (4 дітей), яка опинилися в складних життєвих обставинах надано соціальні пакети.

  


16.07.2020 | Актуально

СТРОК ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ СПАДЩИНИ ТА ПОРЯДОК ЙОГО ПОНОВЛЕННЯ

 

Відповідно до ст. 1270 ЦК України для прийняття спадщини встановлюється строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини.

Часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою.

Отже, якщо ви є родичом покійного і вважаєте, що маєте право на прийняття спадщини після його смерті, чи вам відомо про наявність заповіту на ваше ім'я, то до нотаріальної контори із заявою про прийняття спадщини потрібно звертатися протягом шести місяців від дня смерті такої особи.

Якщо виникнення у особи права на спадкування залежить від неприйняття спадщини або відмови від її прийняття іншими спадкоємцями, строк для прийняття нею спадщини встановлюється у три місяці з моменту неприйняття іншими спадкоємцями спадщини або відмови від її прийняття.

Якщо строк, що залишився, менший як три місяці, він продовжується до трьох місяців.

Що робити, якщо строк для прийняття спадщини був пропущений?

Якщо спадкоємець протягом встановленого строку не подав заяву про прийняття спадщини, він вважається таким, що не прийняв її.

У разі пропущення шестимісячного строку для прийняття спадщини, спадкоємцю може бути встановлено додатковий строк для її прийняття з наступних підстав:

за письмовою згодою спадкоємців, які прийняли спадщину (дана заява оформляється письмово у нотаріуса);

на підставі судового рішення про визначення додаткового строку, достатнього для подання ним заяви про прийняття спадщини.


16.07.2020 | .

1259 прикарпатців одужали від коронавірусної інфекції 2019-nCoV

 

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 16 липня в Україні підтверджено 56 455 випадків COVID-19, з них 28 931 одужав, 1445 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 848 випадків.

 

http://www.if.gov.ua/news/1259-prikarpatciv-oduzhali-vid-koronavirusnoyi-infekciyi-2019-ncov


16.07.2020 | Вітання

Привітання голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва з 30-ою річницею прийняття Декларації про державний суверенітет України

 

Дорогі прикарпатці! Подія, яка відбулася, 16 липня 1990 року, стала знаменною датою в літочисленні України, коли було закладено підвалини самостійної держави, визначено напрями суспільного розвитку та основні принципи українського державотворення.

http://www.if.gov.ua/news/privitannya-golovi-oblasnoyi-derzhavnoyi-administraciyi-vitaliya-fedoriva-z-30-oyu-richniceyu-prijnyattya-deklaraciyi-pro-derzhavnij-suverenitet-ukrayini-1


16.07.2020 | .

ЗНО-2020: тестування з географії складали понад 92 тис осіб

 

За інформацією Міністерства освіти і науки України учасниками зовнішнього незалежного оцінюванн  з географії стали 92 962 особи це 70,99% від загальної кількості зареєстрованих. Тестування відбулось вчора, 15 липня 2020 року.

http://www.if.gov.ua/news/zno-2020-testuvannya-z-geografiyi-skladali-ponad-92-tis-osib


16.07.2020 | Статистика

 

Індекс  споживчих  цін  у  червні  2020 року

 

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку у червні 2020р. порівняно із травнем 2020р. в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) становила 0,2%, з початку року – 2,0%, в області – 0,3% та 2,3% відповідно.

У червні 2020р. приріст споживчих цін на 0,1–0,7% зафіксовано в більшості регіонів України, за винятком Житомирської, Тернопільської, Закарпатської, Чернівецької та Миколаївської областей, де споживчі ціни знизилися на 1,7–0,3%. На Луганщині та Рівненщині індекс споживчих цін становив 100,0%.

На споживчому ринку області у червні п.р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,4%. Найбільше (на 5,1%) подорожчали яйця. На 3,4–0,8% зросли ціни на м’ясо птиці, масло, маргарин, сало, фрукти, сметану, макаронні вироби, рибу та продукти з риби, цукор, безалкогольні напої, сир і м’який сир (творог), яловичину, хліб. Водночас на 4,8% подешевшали овочі, на 1,2% – молоко, на 0,5% – свинина.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,8%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 1,8%.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,9% відбулося в основному за рахунок здешевлення природного газу на 4,0%.

Підвищення цін на транспорт на 1,2% в першу чергу спричинено подорожчанням проїзду у залізничному пасажирському транспорті на 2,4%, палива та мастил – на 1,1%.


15.07.2020 | .

Аграрії Тлумаччини розпочали збір урожаю

 

В області в активну фазу входить жнивна кампанія. Про це повідомив начальник відділу виробництва та переробки продукції рослинництва, садівництва департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Дмитро Гофмейстер, який з робочою поїздкою відвідав Тлумаччину. Його метою було оцінити хід проведення жнив на базі одного із кращих господарств області ТОВ \"Штерн Агро\".

http://www.if.gov.ua/news/agrariyi-ivano-frankivshini-rozpochali-zbir-urozhayu.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області